כתובת
רוז'ינסקי 18, ראשון לציון  כניסה ב' קומה 3

טלפון
072-394-6187

אימייל 
office@peruchi.com

תמונת השער למאמרים להפקות אירועים והפקות כנסים

כל המאמרים על הפקות אירועים

מאמר - הפקת אירועי בוטיק - פרוצי

הפקת אירועי בוטיק

אירועי חברות הם דרך מצוינת לבנות קהילה, לתקשר עם הלקוחות, לחבר בין העובדים וליצור חוויית מותג. בשנים האחרונות אפשר לראות כי יותר עסקים וחברות מבינים את החשיבות של הפקת אירועי בוטיק, את ההשפעה שלהם על השיווק, המכירות וחיזוק הקשרים העסקיים.

הפקת כנסים עסקיים - מטעם פרוצי הפקות

הפקת כנסים עסקיים

העולם העסקי הוא עולם דינמי ותקשורת היא מפתח להצלחה. ישנן דרכים שונות לתקשר עם קולגות, שותפים, עובדים ולקוחות כשאחת מהן היא הפקת כנסים עסקיים. הכנס מהווה פלטפורמה בה אנשים וארגונים יכולים להתחבר, לשתף מידע, לחלוק ולפתח שיתופי פעולה.

הפקת אירוע השקה - מטעם חברת פרוצי הפקות

הפקת אירוע השקה

אירוע השקה הוא דרך מצוינת להציג מוצר או שירות חדש. כדי שהאירוע יצור את האימפקט הנדרש קודם כל המוצר או השירות באמת חייבים להיות חדשניים ויש לעטוף אותם בצורה יוצאת דופן. הפקת אירוע השקה היא הדרך לצאת עם מוצר חדש, ליצור סביבו ״הייפ״, לגרום לוויראליות שלו, לחזק את הקשר עם הלקוחות הפוטנציאליים ולהגדיל מכירות.

התוכן שעושה את ההבדל בהפקות אירועים - פרוצי הפקות

התוכן שעושה את ההבדל בהפקות אירועים

בחירת תוכן בהפקת אירוע, היא זו שעושה את ההבדל בין אירוע מוצלח לאירוע מוצלח מאוד שמותיר במשתתפים חוויה שתיזכר לאורך זמן. מדובר בתוכן ייחודי שעונה לצרכי קהל היעד ומתאים לנושא האירוע.

בבריכה - הפקת אירועים בחול הדגשים החשובים - פרוצי הפקות

הפקת אירועים בחו"ל - הדגשים החשובים

הפקת אירוע בחו"ל דורשת מיומנויות ייחודיות והרבה ניסיון בתחום. נדרשים קשרים במדינה בה בחרתם לקיים את האירוע, נדרשת היכרות עם התרבות המקומית, עם החוקים והתקנות המקומיות וכמובן נדרשת ידיעת השפה המקומית או אנגלית רהוטה…

הפקת אירועים לחברות גדולות - כל הדגשים החשובים - פרוצי

הפקת אירועים לחברות גדולות - כל הדגשים החשובים

אירועי חברה הפכו לחלק בלתי נפרד מהתרבות הארגונית של החברה, ובעיקר כשמדובר בחברות גדולות. מטרתם לחזק את תחושת המחויבות והשייכות לחברה. האירועים מתוכננים בקפידה על מנת לעורר אנרגיות טובות, לגרום להנאה, לרגש ולגבש.
אירועי חברה יכולים לנוע בין כנסים של החברה וסמינרי הדרכה פנימיים ועד ימי צוות, ימי גיבוש  ואירוח לקוחות…

מאמר מקצועי - להיות מספר אחד בהפקת אירועים זה מחייב - פרוצי

להיות מספר אחד בהפקת אירועים זה מחייב

"למדתי שאנשים ישכחו את מה שאמרתם, ישכחו את מה שעשיתם אבל לעולם לא ישכחו את איך שגרמתם להם להרגיש". (מיה אנג'לו).

להפיק אירוע, משמעו להיות מחויב להגשמת הפנטזיות והחלומות של הלקוח, להיות מחויב להפיק אירוע מרגש שייזכר לשנים רבות, בד בבד עם היכולת להשרות בלקוח שקט וביטחון שהאירוע יתקיים כפי שתוכנן, בצורה הטובה והמקצועית ביותר, כך שאתם כלקוחות, תוכלו ליהנות מעוצמת החוויה.

מה אפשר לעשות בתקופת הקורונה עבור העובדים ?

אז כשהכל אסור, אסור להתקהל, אסור לעשות אירועים וחלק גדול מהעובדים בבית, אז מה אפשר לעשות בכל זאת בתקופת הקורונה ? אפשר. והרבה. כנסו לעמוד שכולו תמונות ורעיונות לאירועים שניתן להפיק עבור העובדים שלכם בתקופת הקורונה. 

DJ סקאזי בתמונת השער למאמר על חברות הפקה גדולות - פרוצ'י הפקות אירועים

מדוע כדאי להיעזר בחברות הפקה גדולות כשרוצים להפיק אירוע חברה ?

כשיש עשרות חברות הפקה ולך יש אירוע אחד ומיוחד, אירוע של פעם בשנה שאתה חייב לעשות אותו הכי טוב שאפשר והכי WOW שיש ! כדאי לבחור בחברה הכי נכונה והכי מתאימה. איזו חברת הפקה ? למה חברת הפקה גדולה ? איך נדע ? הכל בהמשך הכתבה

תמונת השער של אמנים מחופשים למאמר על אירועי חברה בקונספטים ייחודיים

מגוון רעיונות להפקות אירועי חברה בקונספטים שונים

ישנם סוגים רבים ושונים של אירועי חברה וכל אחד מהם ניתן לקיים בקונספט שונה. מהו אירוע חברה בקונספט ייחודי ? למה הכוונה ועל מה מדובר ? כנסו למאמר לשפע של רעיונות לקונספטים ייחודיים

תמונת השער למאמר על הדברים החשובים בהפקת כנסים - פרוצ'י הפקות

9 דגשים שחשוב להכיר להפקת כנס מנצח

ביצוע של כנס מושלם דורש ארגון מ-א' ועד ת' וחשיבה על כל הפרטים הכי קטנים. החל מנראות ההזמנה ותוכן ההזמנה לבאי הכנס ועד נראות הסדרנים שמכוונים את באי הכנס.

יום גיבוש לעובדים בים בסגנון הישרדות

5 טיפים להפקת יום גיבוש מוצלח

נכון, כל חברת הפקות גדולה, רצינית ומקצועית אמורה לדאוג לכל הדברים שמוזכרים כאן. יחד עם זאת כדאי שתכירו ותדעו כי חלק מהדברים כאן בהחלט משמעותיים להפקת יום גיבוש או אירוע חברה מוצלח, בטוח וחווייתי.

תמונת השער למאמר על הדגשים החשובים בהפקת כנסים רפואיים

הדברים החשובים באמת בהפקת כנסים רפואיים

כנס רפואי הוא עוף מאוד ייחודי בעולם האירועים והכנסים. יש האומרים אפילו שכנס רפואי זה הקוויאר של עולם הכנסים. אז מהם הדגשים להפקת כנס שכזה ומה חשוב שתשימו לב במיוחד? כנסו לכתבה.

תמונת השער לכתבה על הדברים הקטנים בהפקת אירועי חברה שעושים את ההבדל

הדברים הקטנים שעושים את ההבדל בהפקת אירועי חברה

אז קבענו את הלו"ז לנופש, קבענו את התכנית ליום הגיבוש, קבענו את התכנית המלאה לאירוע החברה שמתקיים פעם בשנה, הכל נראה מושלם …. אבל זה לא יהיה מושלם בלי הדברים הקטנים האלה שגורמים לכולם להבין שבאמת חשבו כאן על הכל , כנסו לכתבה להכיר את הדברים הקטנים שיהפכו את האירוע שלכם למושלם באמת!

ליאור נרקיס במופע באירוע חברה לעובדי IKEA

כל הדברים החשובים במיתוג של אירוע חברה או נופש

חשבתם לארגן אירוע חברה, נופש לעובדים, יום גיבוש או יום כיף ? אז כמובן יש את התכנים, האטרקציות, האוכל אבל כדאי שתשקיעו גם במיתוג. מה זה אומר ? כנסו לקרוא. 

אירוע חברה למשפחות עובדי בנק דיסקונט בסופרלנד בראשון לציון

אירועי חברה למשפחות העובדים - הטרנד החם הבא

אחד הטרנדים שצוברים תאוצה במקומות העבודה בשנים האחרונות הם אירועי משפחות לעובדים אז על מה כל הבאזז ואיך הופכים אירוע חברה שכזה לבלתי נשכח לכלל עובדי החברה?

הזמר רותם כהן במופע המרכזי - פעילות ליום האישה לעובדות חברת כלל

רעיונות להפקת אירועים ייחודיים ליום האישה

במאמר הבא הבאנו מגוון של רעיונות להפקת אירועים ייחודיים ליום האישה. אירועים בקונספטים ייחודיים כמו "הנדי-וומן", "גיבורות העל" ועוד אירועי חברה לעובדים עבור יום האישה, מוזמנים להיכנס ולקרוא.