תמונת השער למאמרים להפקות אירועים והפקות כנסים

כל המאמרים על הפקות אירועים

מה אפשר לעשות בתקופת הקורונה עבור העובדים ?

אז כשהכל אסור, אסור להתקהל, אסור לעשות אירועים וחלק גדול מהעובדים בבית, אז מה אפשר לעשות בכל זאת בתקופת הקורונה ? אפשר. והרבה. כנסו לעמוד שכולו תמונות ורעיונות לאירועים שניתן להפיק עבור העובדים שלכם בתקופת הקורונה. 

DJ סקאזי בתמונת השער למאמר על חברות הפקה גדולות - פרוצ'י הפקות אירועים

מדוע כדאי להיעזר בחברות הפקה גדולות כשרוצים להפיק אירוע חברה ?

כשיש עשרות חברות הפקה ולך יש אירוע אחד ומיוחד, אירוע של פעם בשנה שאתה חייב לעשות אותו הכי טוב שאפשר והכי WOW שיש ! כדאי לבחור בחברה הכי נכונה והכי מתאימה. איזו חברת הפקה ? למה חברת הפקה גדולה ? איך נדע ? הכל בהמשך הכתבה

תמונת השער של אמנים מחופשים למאמר על אירועי חברה בקונספטים ייחודיים

מגוון רעיונות להפקות אירועי חברה בקונספטים שונים

ישנם סוגים רבים ושונים של אירועי חברה וכל אחד מהם ניתן לקיים בקונספט שונה. מהו אירוע חברה בקונספט ייחודי ? למה הכוונה ועל מה מדובר ? כנסו למאמר לשפע של רעיונות לקונספטים ייחודיים

תמונת השער למאמר על הדברים החשובים בהפקת כנסים - פרוצ'י הפקות

9 דגשים שחשוב להכיר להפקת כנס מנצח

ביצוע של כנס מושלם דורש ארגון מ-א' ועד ת' וחשיבה על כל הפרטים הכי קטנים. החל מנראות ההזמנה ותוכן ההזמנה לבאי הכנס ועד נראות הסדרנים שמכוונים את באי הכנס.

יום גיבוש לעובדים בים בסגנון הישרדות

5 טיפים להפקת יום גיבוש מוצלח

נכון, כל חברת הפקות גדולה, רצינית ומקצועית אמורה לדאוג לכל הדברים שמוזכרים כאן. יחד עם זאת כדאי שתכירו ותדעו כי חלק מהדברים כאן בהחלט משמעותיים להפקת יום גיבוש או אירוע חברה מוצלח, בטוח וחווייתי.

תמונת השער למאמר על הדגשים החשובים בהפקת כנסים רפואיים

הדברים החשובים באמת בהפקת כנסים רפואיים

כנס רפואי הוא עוף מאוד ייחודי בעולם האירועים והכנסים. יש האומרים אפילו שכנס רפואי זה הקוויאר של עולם הכנסים. אז מהם הדגשים להפקת כנס שכזה ומה חשוב שתשימו לב במיוחד? כנסו לכתבה.

תמונת השער לכתבה על הדברים הקטנים בהפקת אירועי חברה שעושים את ההבדל

הדברים הקטנים שעושים את ההבדל בהפקת אירועי חברה

אז קבענו את הלו"ז לנופש, קבענו את התכנית ליום הגיבוש, קבענו את התכנית המלאה לאירוע החברה שמתקיים פעם בשנה, הכל נראה מושלם …. אבל זה לא יהיה מושלם בלי הדברים הקטנים האלה שגורמים לכולם להבין שבאמת חשבו כאן על הכל , כנסו לכתבה להכיר את הדברים הקטנים שיהפכו את האירוע שלכם למושלם באמת!

ליאור נרקיס במופע באירוע חברה לעובדי IKEA

כל הדברים החשובים במיתוג של אירוע חברה או נופש

חשבתם לארגן אירוע חברה, נופש לעובדים, יום גיבוש או יום כיף ? אז כמובן יש את התכנים, האטרקציות, האוכל אבל כדאי שתשקיעו גם במיתוג. מה זה אומר ? כנסו לקרוא. 

אירוע חברה למשפחות עובדי בנק דיסקונט בסופרלנד בראשון לציון

אירועי חברה למשפחות העובדים - הטרנד החם הבא

אחד הטרנדים שצוברים תאוצה במקומות העבודה בשנים האחרונות הם אירועי משפחות לעובדים אז על מה כל הבאזז ואיך הופכים אירוע חברה שכזה לבלתי נשכח לכלל עובדי החברה?