כתובת
רוז'ינסקי 18, ראשון לציון  כניסה ב' קומה 3

טלפון
072-394-6187

אימייל 
office@peruchi.com

אנשים רוקדים במהלך מסיבת פורים לעובדים - פרוצ'י הפקות

מסיבת פורים לעובדים

פרוצ'י הפקות מתמחים בהפקת מסיבת פורים לעובדים ייחודית ובלתי נשכחת!

פורים יש פעם אחת בשנה! אנו מזמינים אתכם ליהנות מהפקת מסיבת פורים לעובדים מושקעת, איכותית ובלתי נשכחת! פרוצ'י הפקות מתמחים בהפקת אירוע חברה לפורים בקונספטים שונים, אנחנו בוחרים אתכם את הקונספט ומכאן כבר אפשר להתחיל לחלום על מסיבת פורים שהעובדים שלכם לא ישכחו עד מסיבת הקונספט הבאה. התמונות כבר מספרות הכל – אנרגיות באוויר וחוויה בכל דקה ודקה.

נגן וידאו

שאלות נפוצות על הפקת מסיבת פורים לעובדים

כאשר חברות מעוניינת להפיק אירוע חברה לכבוד פורים, הן נזכרות להתקשר כחודש לפני יום האירוע, במהלך פברואר. אנו ממליצים ליצור קשר ברגע שהחלטתם לקיים מסיבת פורים לעובדים. הפקת מסיבת פורים בקונספט ייחודי דורשת היערכות רבה ולא נרצה להתפשר על הלוקיישן רק בגלל שרוב המקומות יהיו תפוסים ולכן – ההמלצה שלנו היא ליצור קשר בדצמבר-ינואר.

את הקונספט והקו המוביל של האירוע אנחנו בוחרים ומסכימים ביחד ולאחר מכן צוות ההפקה שלנו מתכנן את כל האירוע סביב הקונספט הנבחר. יש מגוון של סוגי קונספט שמתאימים עבור מסיבת פורים לעובדים החל מקונספט סיפורי ילדים, "עליסה בארץ הפלאות", "פיטר פן", "אבודים בג'ונגל", "המערב הפרוע", "לאס ווגאס" ועוד. ניתן גם להפיק מסיבת חברה בלי קונספט או נושא ספציפי.

העלות להפקת מסיבת פורים לעובדים תלויה במגוון פרמטרים של הפקת האירוע החל מבחירת הלוקיישן לאירוע, האמנים במופע המרכזי, כמה יוקרתי האירוע יהיה, ועד לכמות האטרקציות וכמובן הפינוקים שיהיו לאורך כל המסיבה. ככלל, ככל שכמות המשתתפים גבוהה יותר, העלות לאדם תהיה נמוכה יותר.

בהחלט כן. כנסו לאתר, התרשמו מהתמונות והתקשרו לקבלת הצעת מחיר מפורטת ומסודרת להפקת מסיבת פורים לעובדים עם כל מה שצריך למסיבה בלתי נשכחת!

אפשר בכל שעה של היום, יחד עם זאת, רוב החברות אכן מעדיפות להפיק מסיבת פורים לעובדים במהלך הערב, לתת לעובדים לצאת הביתה ולהגיע למסיבה לבושים בהתאם כבר מהבית. כמו שאמרנו, ניתן להפיק מסיבת פורים מדהימה גם בשעות היום, כנסו לתמונות באתר ותוכלו לראות אירועי פורים לחברות הן בשעות היום והן בשעות הערב.