כתובת
רוז'ינסקי 18, ראשון לציון  כניסה ב' קומה 3

טלפון
072-3946187

אימייל 
office@peruchi.com

תמונת השער לערב גיבוש לעובדים - בתמונה עובדים מחופשים באירוע לערב פורים

ערב גיבוש לעובדים

פרוצ'י - ערב גיבוש לעובדים בהפקות ייחודיות

ערב גיבוש לעובדים הוא ההזדמנות להעניק לעובדים שלכם בחזרה על כל ההשקעה. חשוב לבחור לוקיישן מפנק, אטרקציות מדליקות או הופעה מרגשת, אוכל בתפריטים משובחים ושפע של פינוקים לאורך כל הערב, העיקר – לייצר ערב שכולו חוויה בלתי נשכחת לעובדים. הניסיון העשיר של פרוצ'י בהפקה של ערבי גיבוש לשלל רחב של חברות וארגונים הוא שעושה את ההבדל!

נגן בחצוצרה בקבלת פנים של המשתתפים במהלך ערב גיבוש לעובדים - חברת HOT
נגן וידאו

שאלות נפוצות על ערב גיבוש לעובדים

ערב גיבוש בשל היותו בשעות הערב חשוב שלא יהיה רחוק מידי ממקום המגורים של רוב העובדים ומומלץ למצוא לוקיישן קרוב. בעיקרון, כל מקום, כל מתחם שהוא מחוץ לכתלי המשרדים ומעניק תחושת חופש ואת האווירה הנכונה. חשוב כמובן לקחת בחשבון גם מתחם חניה שיוכל להכיל את כל הרכבים במידה והעובדים מגיעים ברכבים פרטיים. יש מגוון של אפשרויות ולוקיישנים מדהימים להפקת ערב גיבוש שכזה החל מגני אירועים ועד לגג פתוח לאירועים קיץ.

יש אין ספור רעיונות שניתן לבחור, החל מלסגור מתחם אטרקציות רק לעובדי החברה, הקרנה פרטית, מסיבה VIP סגורה, ספא מפנק, קיום ערבי קונספט ייחודיים במתחם סגור בסגנונות שונים (המערב הפרוע, לאס וגאס, ערב חורפי, ערבות אפריקה ועוד) וכמובן תמיד לדאוג לארוחה מושקעת ופינוקים לאורך כל הערב. יש שפע של רעיונות כל מה שצריך לעשות זה להתאים לקהל הספציפי ולתקציב. דבר נוסף שכדאי להתייחס אליו הינו כמות המשתתפים באירוע שהוא זה שיקבע את אופי האירוע וכן את הלוקיישן הנבחר לערב הגיבוש.

עלות הפקת ערב גיבוש משתנה בהתאם למיקום, לאטרקציות, לתפריטים ולפינוקים שהארגון מעוניין להעניק. ניתן להפיק ערב גיבוש מותאם תקציב. כמובן שככל שיש כמות גדולה יותר של משתתפים העלות למשתתף נמוכה יותר ויחד עם זאת מאוד מומלץ להשקיע במיתוג ועיצוב המתחם של האירוע.