כתובת
רוז'ינסקי 18, ראשון לציון  כניסה ב' קומה 3

טלפון
072-394-6187

אימייל 
office@peruchi.com

תמונת השער לערב גיבוש לעובדים - בתמונה עובדים מחופשים באירוע לערב פורים

ערב גיבוש לעובדים

פרוצ'י - ערב גיבוש לעובדים בהפקות ייחודיות

מחפשים ערב גיבוש בלתי נשכח? מחפשים ערב גיבוש לעובדים שלא יפסיקו לדבר עליו? רוצים ללכת על בטוח וגם להפיק ערב גיבוש בקונספט ייחודי? אנחנו כאן בדיוק בשביל זה.

כשבוחרים לוקיישן מפנק, אטרקציות מדליקות, הופעה מרגשת, ארוחות בתפריטים משובחים ושפע של פינוקים לאורך כל הערב, זה המתכון שלנו לייצר ערב שכולו WOW וחוויה בלתי נשכחת לעובדים!

הניסיון העשיר שלנו עם מאות חברות וארגונים הוא זה שעושה את ההבדל! כאן בשבילכם, פרוצ'י הפקות.

נגן וידאו

שאלות נפוצות על ערב גיבוש לעובדים

ערב גיבוש בשל היותו בשעות הערב חשוב שלא יהיה רחוק מידי ממקום המגורים של רוב העובדים ומומלץ למצוא לוקיישן קרוב. בעיקרון, כל מקום, כל מתחם שהוא מחוץ לכותלי המשרדים ומעניק תחושת חופש ואת האווירה הנכונה יכול להתאים. חשוב לקחת בחשבון גם מתחם חניה שיוכל להכיל את כל הרכבים במידה והעובדים מגיעים ברכבים פרטיים. יש מגוון של אפשרויות ולוקיישנים מדהימים להפקת ערב גיבוש שכזה החל מגני אירועים, וילות נרחבות ועד לאירועים על מתחמי גג פתוחים המותאמים במיוחד להפקות ערבי גיבוש לתקופת הקיץ.

יש אין ספור רעיונות שניתן לבחור, החל מלסגור מתחם אטרקציות רק לעובדי החברה, הקרנה פרטית, מסיבה VIP סגורה, הופעת אמן, קיום ערבי קונספט ייחודיים במתחם סגור בסגנונות שונים (המערב הפרוע, לאס וגאס, ערב חורפי, ערבות אפריקה ועוד). חשוב כמובן לדאוג לארוחות מושקעות ופינוקים לאורך כל הערב. יש אינסוף ושפע של רעיונות, כל מה שצריך לעשות זה להתאים את הקונספט למשתתפים וכמובן לתקציב. דבר נוסף שכדאי להתייחס אליו הינו כמות המשתתפים באירוע שהוא זה שיקבע את אופי האירוע וכן את הלוקיישן הנבחר לערב הגיבוש.

העלות להפקת ערב גיבוש לעובדים משתנה בהתאם למיקום, לאטרקציות, התכנים, תפריטי הארוחות ועוד. ניתן להפיק ערב גיבוש מותאם לתקציב מוגדר. כמובן שככל שיש כמות גדולה יותר של משתתפים העלות למשתתף נמוכה יותר ויחד עם זאת מאוד מומלץ להשקיע במיתוג ועיצוב המתחם של האירוע.