כתובת
רוז'ינסקי 18, ראשון לציון  כניסה ב' קומה 3

טלפון
072-394-6187

אימייל 
office@peruchi.com

תמונת השער ליום גיבוש לעובדים של חברת IKEA בחוף הים

יום גיבוש לעובדים

יום גיבוש לעובדים - כשהכל נראה אחרת

כך נראה יום גיבוש לעובדים מבית פרוצ'י הפקות. יום המשלב אלמנטים של גיבוש או תוכן ערכי, יחד עם אטרקציות מדליקות ופאן אמיתי. העובדים מקבלים ים של פינוקים, ארוחות משובחות ושפע מתנות. ואנחנו אמונים על ארגון, ביצוע מושלם והענקת חוויה ייחודית במינה לכל העובדים

שאלות נפוצות על יום גיבוש לעובדים

ימי גיבוש וכיף לעובדים ניתן לבצע כמעט בכל מקום, בין אם מדובר על פעילויות בתוך מבנה או ODT בפעילויות אקטיביות או בגיבוש רגוע למשל בספא, הכל בהתאם לקונספט הנבחר וכמובן לתקציב.

ישנם תכנים רבים ופעילויות מגוונות המסייעות לגיבוש של עובדים החל מעולמות תוכן פעיל של ספורט, פעילות ODT משותפת, תחרות קבוצתית בסגנון המירוץ וכד' ועד לגיבוש יותר רגוע כמו סדנת בישול או יצירה. התוכן עבור יום גיבוש לחברות נבנה ע"י חברת ההפקה ומותאם אישית לכל צוות וקבוצת עובדים על מנת לייצר חוויה מדהימה מקצה לקצה.

אין נכון או לא נכון, יש טיימינג שמתאים לארגון עצמו. אבל כאשר מרגישים שאין לכידות בצוות או שנדרשת זריקת מוטיבציה זה זמן טוב לעשות זאת, מן הסתם אפילו לפני כן.

בשמיים, בים וביבשה, הכל מתאים ומומלץ. אפשר לתפור גיבוש מותאם אישית לכל צוות וקבוצת עובדים בהתאם להעדפות ההנהלה ולתקציב, החל משייט יאכטה, מסיבת בריכה, משחקי אסטרטגיה בשטח, חדרי בריחה מתוחכמים ועוד אין גבול ליצירתיות של חברת ההפקה.

העלות היא נגזרת של הקונספט והבחירות הן של הפעילות והן של האוכל והפינוקים שהעובדים מקבלים