כתובת
רוז'ינסקי 18, ראשון לציון  כניסה ב' קומה 3

טלפון
072-394-6187

אימייל 
office@peruchi.com

מתחם מעוצב כחלק מהפקת אירועים לחברות הי טק

הפקת אירועים לחברות הייטק

הפקת אירועים מושקעים וייחודיים לחברות הייטק

אנחנו בפרוצ'י אוהבים את האתגר להפיק לכל לקוח אירוע המותאם לו באופן מושלם. עם ניסיון רב ורקורד של מאות הפקות הצוות יודע להתאים במדויק את הלוקיישן, האטרקציה והתוכן הייחודי כשהכל מוקפד ומהוקצע עד הפרט האחרון. אנחנו מתמחים בהפקת אירועים לחברות הייטק, חברות שחשבו שראו כבר הכל ובכל פעם אנחנו מצליחים לחדש ולרגש מחדש

שאלות נפוצות על הפקת אירועים לחברות הייטק

כאשר מדובר בתכנים ואטרקציות לאירועי חברה, השמיים גם הם אינם הגבול וניתן להתאים שפע של אטרקציות, אומנים, הופעות ועוד. חברות הייטק מעסיקות עשרות רבות של אנשים בתמהיל גילאים מגוון ויש לחשוב על הטעם של כולם, להיות יצירתיים ולחדש כל הזמן ובמיוחד כשמדובר באנשי הייטק שכבר ראו הכל מהכל. מעבר לתכנים מומלץ גם להשקיע חשיבה בפינוקים ובמיוחד כשמדובר בעובדים של חברות הייטק

שאלת הטיימינג היא בד"כ פונקציה של גורמים חיצוניים כגון מזג אוויר או חגים ומועדים ושל גורמים פנימיים בחברה, אין זמן נכון או לא נכון כל עוד הוא מתאים לחברה. בחורף שי נטייה יותר לאירועים סגורים ולא להסתמך על מזג האוויר כשבקיץ האפשרויות הם ממש בלתי מוגבלות.

הניסיון הרב שלנו עם הפקת אירועים לחברות הייטק מוכיח כי אין מיקום מועדף, הרעיון המרכזי הוא לצאת מהשגרה ולחפש מקומות יצירתיים ואטרקציות ייחודיות שיגרמו ליום להיות בלתי נשכח, ייחודי ואירוע שימשיכו לדבר עליו גם חודשים אחרי. ובכל זאת אם מדברים על מקומות ייחודיים אז זה יכול להיות במדבר, בחאן אירוח, במערה (מערת צדקיהו בירושלים למשל) ועוד.

בהחלט כן. ההפקה שלנו מתאימה את עצמה לכל לקוח, ניתן להפיק נופש משותף במיקום מרכזי אליו יטוסו מכל העולם, אפשר לעשות הפקה סימולטנית בכל הסניפים, הכל תלוי בתקציב ובנכונות של הלקוח לעוף עם היצירתיות על מנת להעניק לעובדים כולם, בארץ ובחו"ל good time. 

חברות הייטק רבות עורכות הרבה מאוד כנסים ואירועים, גם לחברות, ללקוחות ובעיקר לעובדים. לפרוצ'י יש ניסיון עם מאות רבות של הפקות לחברות הייטק, ימי עיון, כנסים מקצועיים, נופשים, ערבי חברה ואירועי השקה. אנחנו יודעים לקחת כל אירוע (אירוע חברה, נופשים בארץ, נופשים בחו"ל, אירוע מדברי בערבה, אירועים בצפון הארץ ועוד) ולהפיק אותו ברמה הכי גבוהה שיש, עם איכות ללא פשרות – אירוע עם כל הפינוקים, אירוע בלתי נשכח !