כתובת
רוז'ינסקי 18, ראשון לציון  כניסה ב' קומה 3

טלפון
072-394-6187

אימייל 
office@peruchi.com

באנר אירוע חברה בטבע מבית פרוצ'י הפקות

אירוע חברה בטבע

העולם שלנו עמוס ומלא במרכיבים שמסיחים את הדעת. הדבר נכון לכל רגע בחיים שלנו כולל לסביבת העבודה ולכן היום יותר מתמיד חשוב למצוא את הדרך לחבר בין עמיתים לעבודה ולטפח רוח צוות חיובית. ישנן דרכים שונות ליצור את האווירה המתאימה כאשר אחת מהן היא יציאה אל אירוע חברה בטבע

חשיבות ארגון והפקת אירועי חברה

אירוע חברה הוא אחד הדברים החשובים כשהוא מנתק את העובדים מהיום יום, מאפשר להם להתחבר בדרכים חדשות ומציג, ללא מילים, את סדרי העדיפויות של הארגון. אירוע מסוג זה יכול, אך לא חייב להיות מרובה משתתפים כאשר ההחלטות משתנות בהתאם למטרות. מסדנאות חוץ ועד לפיקניק, השינוי בנוף יכול לרענן מצב הרוח, להוביל לשיתופי פעולה חדשים, לעורר יצירתיות ולהביא ערך רב במהלך האירוע ותקופה ארוכה לאחר סיומו.

ישנה חשיבות רבה לאירועי חברה כשאלו חיוניים לטיפוח הקהילתיות, חיזוק לכידות הצוות והעלאת המורל. יציאה ממקום העבודה לטבע מאפשרת לעובדים לקיים אינטראקציה שונה מהרגיל, בסביבה רגועה ולא רשמית. הדבר יכול להשפיע על סביבת העבודה הרבה לאחר שהאירוע מסיים.

הפקת אירועים לחברות בקונספטים ייחודיים מבית פרוצ'י הפקות - מערך ישיבה ושולחנות באירוע חברה לעובדי כלל ביטוח בסגנון ליגת האלופות במתחם חיצוני

להטעין את הצוות בטבע: איך אירועי חברה חיצוניים מחוללים קסם?

מעבר לפעילות המתקיימת בין העובדים, אירוע חברה בטבע יכול להיות הזדמנות מעולה לציין את הישגי העובדים והחברה ולחזק את ערכי החברה. בתכנון נכון יעברו העובדים חוויה בלתי נשכחת והם והחברה ייהנו משלל יתרונות:

עשוי לעניין אתכם | הפקת אירועים לחברות גדולות >>

הפקת אירועי חברה - אירוע של פרוצי

רעיונות וקונספטים מיוחדים לאירועי חברה בטבע

הפקת פרוצי - אירועי חברה של כלל ביטוח ופיננסים

ארגון אירוע חברה בטבע – שלב אחר שלב עם הצוות שלנו

חברת פרוצ׳י היא חברת האירועים המומלצת בישראל. לאורך השנים הפקדנו מגוון רחב של אירועי חברה בטבע, מקטנים ועד גדולים כשהמשותף לכולם הוא הייחודיות והיצירתיות שלנו. אנו מכירים היטב את האזורים השונים בארץ, נמצאים בקשרים עם נותני שירות מובילים ויודעים ללוות את האירוע לכל אורך השלבים:

עובדי חברת הייטק במופע המרכזי באירוע חברה שנתי שהופק ע"י פרוצ'י הפקות אירועים

הדבר הראשון שעלינו לעשות כדי ליצור אירוע חברה בטבע מוצלח הוא להבין מהן המטרות. כל חברה וכל אירוע הוא ייחודי כאשר המטרה יכולה להיות השקת מוצר, חיבור בין צוותי העבודה, חגיגה לחברה ועוד. בשלב הראשון כדאי מאד להבין האם יש צרכים מיוחדים, מגבלות, משימה שחשוב להשיג וכדאי גם להתייחס לתקציב. לאחר איסוף כל המידע מתוך החברה אנחנו יכולים להביא רעיונות יוצאי דופן.

לאחר שיהיה בידינו את המידע על החברה, העובדים והמטרות שלה, נוכל להציע קונספט מיוחד. אנחנו נביא רעיון כללי למה שיכול להיות באירוע לצורך אישור. לאחר מכן נוכל להתחיל לדאוג לפרטים השונים כאשר הקונספט יהיה תמיד ייחודי וגם אם נדמה ששתי חברות עושות אירוע שנראה דומה, בפועל כל אחד יהיה יחיד ומיוחד עם אלמנטים שלעולם לא יחזרו על עצמם.

ברגע שישנו מבנה כללי לאירוע אפשר להתחיל לקבוע את הפרטים המרכזיים החשובים. עלינו לבחור את המיקום כך שהוא יוכל להכיל את מספר המשתתפים ויהיה נגיש מבחינת ההגעה למקום וחניה. נבחר גם את הכיבוד שיהיה במהלך האירוע ואת הפעולות המרכזיות שיהיו במהלך האירוע. ישנם אירועי חברה אשר דורשים הנחיית קבוצה (לצורך פעילות אתגרית למשל) וישנם אירועי חברה בהם תהיה במה מרכזית עם הנחיה כללית.

כל פרט יכול להשפיע על החוויה במהלך האירוע ולכן לאחר שבנינו את הקונספט וקיבלנו את ההחלטות הגדולות זה הזמן לחשוב על הפרטים הקטנים ביותר. היכן אנשים יחנו, אם יש שבילים כיצד הם ייראו, אילו אלמנטים יקשטו את האירוע, מה יהיה בתפריט והאם ואיזו מתנה המשתתפים יקבלו בסיום האירוע. אנחנו נדאג לפרטים הקטנים ביותר כדי ליצור את האירוע המושלם.

את ההודעה על האירוע כדאי להוציא מבעוד מועד ובמיוחד אם ישנה ציפייה שאנשים יתארגנו לקראתו באופן מיוחד. לצד זאת חשוב מאד להוציא הזמנה רשמית יותר כשזו יכולה להישלח באימייל, להיות תלויה כפוסטר במקומות רלוונטיים בארגון ולהישלח בקבוצות השונות. כמובן, יש לנהל את האירוע על הצד הטוב ביותר כשהצוות שלנו יהיה אחראי לנצח אותו ובסיום לזכור להוציא את כולם עם טעם טוב ורצוי לשקול לפרסם תמונות בערוצי התקשורת השונים של החברה.