כתובת
רוז'ינסקי 18, ראשון לציון  כניסה ב' קומה 3

טלפון
072-394-6187

אימייל 
office@peruchi.com

תמונת השער - הפקת אירועים עסקיים

הפקת אירועים עסקיים

הפקת אירועים עסקיים ברמה אחרת

הפקה של אירועים עסקיים איכותיים ומרשימים דורשת ניסיון, מקצועיות ובעיקר כישורי תפירה מדויקים. מדובר על סנכרון בין אלמנטים רבים ויצירה של אירוע מושלם אשר משקף את ערכי החברה, את המסרים שהיא מבקשת להעביר והכל בטוב טעם עם הרבה סטייל וטאץ' ייחודי.

נגן וידאו
כיסוי תמונה לסרטון וידאו - אירועים לחברות - אירוע חברה שהתקיים ב 19 יוני 2019 לעובדי מזרחי טפחות
נגן וידאו
פרוצ'י הפקות - הפקת אירועים לחברות - אירוע חברה בסגנון הוליווד - חברת כלל ביטוח
נגן וידאו

שאלות נפוצות על הפקת אירועים עסקיים

הפקת אירוע עסקי מתקיימת בעיקר כאשר חברה או ארגון מעוניינים לחגוג אירוע או לציין אבן דרך משמעותית בחברה. ניתן להזמין עובדים, לקוחות, שותפים עסקיים, משקיעים וכד'. ישנם גם אירועים עסקיים הכוללים כנס מקצועי, תערוכה וכד'

הייחודיות של הפקת אירועים עסקיים היא בכך שהתכנים, הנראות, מוזיקת הרקע, האוכל ואפילו הגימיקים צריכים להיות מותאמים לקונספט העסקי ולשדר את אותם המסרים שהחברה רוצה להעביר. בשתי מילים המיתוג והעיצוב.

הלוקיישן הנבחר בעת הפקת אירועים עסקיים נגזר מהחזון של החברה וממה שהיא רוצה לשדר. אפשר לקיים אירוע עסקי בכל מקום כמעט, החל מאולמות כנסים מכובדים ומפוארים, במתחמי עסקים בבתי מלון, במתחם סגור ומעוצב על שפת בריכה או ים, למרגלות מצדה או על הר. זה תלוי בתקציב ובעיקר במה שמעוניינים לשדר לאורחים

הפקת אירועים עסקיים כוללת תפירה מושלמת של האירוע על כל מרכיביו. סגירה על הלוקיישן הנכון והמתאים, בחירה של התפריט הייחודי כולל נשנושים והפתעות קולינריות ייחודיות, אחריות על התכנים והדוברים, במקרה ויש צורך במנחה או אומנים אורחים. עיצוב תפאורה, שמירה על אווירה, דאגה שהכל יתקתק לאורך האירוע ואצבע על הדופק על כל פרט ופרט.

בהפקת אירועים עסקיים חשוב במיוחד לחשוב כל הזמן על המסר המרכזי של החברה. שערכי החברה יורגשו בכל דבר שנמצא באירוע, החל מעיצוב המתחם, התכנים ועד עיצוב המפית בשולחן. 

אנו מתמחים בהפקת מגוון רחב של אירועי חברה הכוללים אירועים תפעוליים, חגיגות מיוחדות לציון דרך, מפגשים בלעדיים ללקוחות, וקמפיינים לשיווק מוצרים. כמו כן, אנו מפיקים גם אירועים עסקיים גדולים שפתוחים לקהל הרחב, כולל תערוכות בינלאומיות ואירועים יוקרתיים כגון השקות מוצרים, אירועי גאלה וכנסים למשקיעים. אנו דואגים לכל התכנון, מהעיצוב ועד המיתוג של כל אירוע, מתוך מחויבות לדיוק בכל פרט.

התוכן של האירוע נקבע במשותף עם המזמין, אולם צוות ההפקה נמצא במעורבות מלאה בכל הפרטים ומספק תמיכה בכל הדרוש, כולל איתור מנחה מומחה והקמת פאנל של דוברים ברמה גבוהה. בנוסף ישנו מגוון רחב של אופציות לבחירת התוכן של האירוע, שמתואם בצורה אישית לצרכי הקהל ולטיב האירוע, תוך שמירה על התקציב הנקוב.

הפקת אירועים עסקיים דורשת תיאום דקדקני ומומלץ להיכנס לתהליך ההפקה לפחות שלושה חודשים לפני האירוע המתוכנן. עם זאת, במקרים של לוח זמנים צפוף יותר, הצוות המנוסה שלנו יכול לספק הפקה מקצועית ומרהיבה, זאת הודות לניסיון עשיר ורב שנים בתחום ההפקות והאירועים.