כתובת
רוז'ינסקי 18, ראשון לציון  כניסה ב' קומה 3

טלפון
072-394-6187

אימייל 
office@peruchi.com

תמונת השער - פאות בצבעים לאווירה כיפית למסיבת יום האישה לעובדות חברת כלל ביטוח

פעילות ליום האישה

פרוצ'י הפקות - הפקת פעילות ליום האישה לארגונים

מחפשים פעילות ליום האישה? מחפשים לעשות מסיבה מושקעת לכבוד יום האישה? מסיבה בלתי נשכחת?

לפרוצ'י הפקות יש מגוון רעיונות לאירועי יום האישה כיפים, חווייתיים ומושקעים ביותר.

הניסיון של פרוצ'י עם מאות חברות שהפיקו אתנו את אירועי יום האישה מידי שנה, הם שעושים את כל ההבדל.

אינספור רעיונות ייחודיים, אמנים מהשורה הראשונה, הפקה בלתי נשכחת ליום האישה בקונספטים שונים 

שאלות נפוצות על פעילות ליום האישה

אם מדובר בפעילות לקבוצה קטנה כמו סיור או יום כיף מחוץ למשרד אז בדרך כלל מספיק מספר שבועות מראש. אם מדובר בהפקת אירוע למאות או אלפי עובדים, ערב מושקע עם הופעה של אמן מוכר או קונספט ייחודי אחר ברמת החברה אז מומלץ ליצור קשר כחודש ואפילו חודשיים לפני תאריך האירוע.

יש מגוון של רעיונות שמהן ניתן לבחור עבור הפקת אירוע ייחודי ליום האישה. הפקת אירוע ערב מושקע ברמת החברה, ניתן לבצע במגוון קונספטים כמו תצוגת אפנה בהשתתפות עובדות החברה על המסלול (כנסו להתרשם מהתמונות באתר), הופעה של אמן מוכר ומסיבת ריקודים בסגנון ברזילאי (עוד תמונות באתר) ועוד. כמובן שניתן גם לקיים את האירוע במקום העבודה בלוקיישן שייבחר ויעוצב בהתאם. התקשרו לקבלת רעיונות והצעת מחיר מותאמת עבורכם.

העלות להפקת אירוע ליום האישה תלויה במגוון גורמים החל מהלוקיישן הנבחר, התכנים והאטרקציות וכמובן הפינוקים שיהיו לאורך כל המסיבה. כנסו לאתר שלנו לצפייה בתמונות של אירוע יום האישה שקיימנו – התמונות כבר מספרות הכל.

פעילות ליום האישה ניתן לקיים בכל שעה של היום. אם מדובר בסיורים והרצאות ליום האישה, אין מגבלה לזמן. יחד עם זאת יש חברות שמעדיפות לקיים אירוע ערב מושקע לכל העובדים כך שגם הגברים נהנים לחוות את האירוע שמוקדש כולו למין הנשי. כנסו לאתר ותוכלו לראות תמונות מהפקות אירועים ליום האישה לחברות שהתקיימו בשעות הערב.