כתובת
רוז'ינסקי 18, ראשון לציון  כניסה ב' קומה 3

טלפון
072-394-6187

אימייל 
office@peruchi.com

להיות מספר אחד בהפקת אירועים זה מחייב

"למדתי שאנשים ישכחו את מה שאמרתם, ישכחו את מה שעשיתם אבל לעולם לא ישכחו את איך שגרמתם להם להרגיש". (מיה אנג'לו).

להפיק אירוע, משמעו להיות מחויב להגשמת הפנטזיות והחלומות של הלקוח, להיות מחויב להפיק אירוע מרגש שייזכר לשנים רבות, בד בבד עם היכולת להשרות בלקוח שקט וביטחון שהאירוע יתקיים כפי שתוכנן, בצורה הטובה והמקצועית ביותר, כך שאתם כלקוחות, תוכלו ליהנות מעוצמת החוויה.

מחויבים לספק לכם את כל המעטפת

להיות מספר אחד בהפקת אירועים זה מחייב - מאמר מקצועי - פרוצי הפקות

מרגע הגדרת דרישות האירוע הלקוח מקבל ליווי צמוד, לאורך כל הדרך ועד לסיום האירוע. אנחנו, בפרוצ'י הפקות אירועים, נתכנן, נארגן וננהל את האירוע מתחילתו ועד סופו. החל משלב בחירת הספקים ולוחות הזמנים, דרך ניהול הצוותים השונים, עיצוב האירוע והמקום, שילוב אלמנטים מיוחדים, רשימת המוזמנים ועד לסיומו המוצלח של האירוע.

כשמפיקים אירועי חברה גדולים, נדרשים סידורי אבטחה מיוחדים, , גם לזה ידאג מפיק האירוע, וכמובן ייתן עדיפות עליונה ביטחון ולבטיחות באירוע.  לרבות בטיחות בחשמל,  בחיווטים תקינים, קונסטרוקציות, תיחום המקום, אמצעי חירום ועוד. הכללים והחוקים בנושאים אלה הם מאוד ברורים. האחריות לכל אלה מוטלת על המפיק. באירועים שבהם נותני חסות לוקחים חלק, מפיק האירוע יספק את כל מה שדרוש להם – הקמת דוכנים, מיקום לשילוט ועוד.

מחויבים לבחור איתכם את הקונספט לאירוע

להיות מספר אחד בהפקת אירועים זה מחייב - פרוצי הפקות

בכל אירוע יש קו מנחה, רעיון שייבנה על פי צרכי הלקוח והמטרות שהוגדרו, זהו הקונספט של האירוע. הקונספט עובר בצורה ברורה לכל אורך האירוע, בחירת המקום לאירוע שתיעשה בהתאם למזג האוויר ולשעה בה הוא מתקיים, סוג האוכל, סגנון ההגשה, כלי ההגשה וכלי האוכל – מזנון או הגשה לשולחנות, עיצוב המקום, ההזמנות, מתנות לאורחים, וכמובן תוכן האירוע, ההנחיה, ההופעות והמוסיקה. באירועים עסקיים גם דלפק הקבלה ותגי המשתתפים יהיו מותאמים לקונספט האירוע.

מחויבים גם לפרטים הקטנים

הפקה מקצועית יודעת לבנות אירוע מרשים כשאף פרט לא נשכח ועל זה נאמר "אלוהים נמצא בפרטים הקטנים". בכל הפקה אנו דואגים שהכול ייעשה במדויק ובהתאם לתוכנית עבודה מפורטת.

תכנית העבודה כוללת את המשימות, צוותי העבודה, אופן ביצוע המטלות, לוחות זמנים והקפדה בעמידה בהם. אנחנו כמובן דואגים גם לכל התקשורת והתיאום אל מול ספקים פנימיים וספקים חיצוניים לגבי כל פרט באירוע, החל מסידורי הסעות, חנייה, תפריט אוכל, עיצוב, תאורה, במה, ציוד ותוכן.

מניסיון עשיר של מאות הפקות, אנו יודעים שארגון מוקפד ותיאום מדויק בין כל מרכיבי האירוע, תוך שימת דגש על כל פרט ולו הקטן ביותר, יצרו אירוע מוצלח וחוויה מיוחדת במינה.

להיות מספר אחד בהפקת אירועים זה מחייב - חברת פרוצי הפקות

מחויבים ליצירתיות וחדשנות

להיות מספר אחד בהפקת אירועים זה מחייב - לחיי 18 שנים נוספות - פרוצי הפקות

המטרה המרכזית בהפקת אירועי חברה היא ליצור חוויה בלתי נשכחת לאורחים. ליצור אירוע שלא יפסיקו לדבר עליו לאורך זמן ואנחנו קוראים לזה, לייצר אירועים שיש להם את "אפקט ה-WOW".

לצורך כך נדרש לא פחות מתוכן מעולה, המון יצירתיות ותכנון מוקפד לרמת הפרטים. אנחנו בפרוצ'י הפקות, מחויבים ליצירתיות וחדשנות והכל על מנת לייצר אירוע בלתי נשכח! לייצר אירוע עם שפע של חוויות וריגושים באמצעות שימוש בטכנולוגיות חדשניות, מולטימדיה, סרטונים, מוסיקה, קטעי משחק ויצירת אקלים לא שגרתי, שייצרב בזיכרונם של המשתתפים כאירוע ייחודי ולא פחות ממושלם.

להיות נוכח באירוע עצמו

כחברת הפקה גדולה, אנחנו כבר מעל עשור מפיקים מגה אירועים לחברות הגדולות במשק. חשוב לנו ביותר להרגיש, לנשום ולחיות את האירוע ולכן בכל אירוע שאנחנו מפיקים, אנחנו נמצאים ומוודאים שהכל מבוצע עפ"י התכנית. אנחנו אתכם לאורך כל האירוע עד שאחרון האורחים עוזב את האירוע והרבה מעבר לכך.

אז מוכנים לאירוע בלתי נשכח? צרו אתנו קשר, אנחנו כאן בשבילכם!

להיות מספר אחד בהפקת אירועים זה מחייב - חברת פרוצי הפקות אירועים

המון המון בהצלחה, פרוצ'י הפקות