כתובת
רוז'ינסקי 18, ראשון לציון  כניסה ב' קומה 3

טלפון
072-394-6187

אימייל 
office@peruchi.com

להיות מספר אחד בהפקת אירועים זה מחייב

"למדתי שאנשים ישכחו את מה שאמרתם, ישכחו את מה שעשיתם אבל לעולם לא ישכחו את איך שגרמתם להם להרגיש". (מיה אנג'לו).

להפיק אירוע, משמעו להיות מחויב להגשמת הפנטזיות והחלומות של הלקוח, להיות מחויב להפיק אירוע מרגש שייזכר לשנים רבות, בד בבד עם היכולת להשרות בלקוח שקט וביטחון שהאירוע יתקיים כפי שתוכנן, בצורה הטובה והמקצועית ביותר, כך שאתם כלקוחות, תוכלו ליהנות מעוצמת החוויה.

מחויבים לספק לכם את כל המעטפת

להיות מספר אחד בהפקת אירועים זה מחייב - מאמר מקצועי - פרוצי הפקות

מרגע קבלת הגדרת האירוע, וקבלת מסמך עבודה שנועד לתיאום ציפיות (בריף), הלקוח מקבל ליווי צמוד, לאורך כל הדרך ועד לסיום האירוע. מפיק האירועים, יתכנן, יארגן וינהל את האירוע מתחילתו ועד סופו, משלב בחירת הספקים וסידור לוחות זמנים, דרך תמחור האירוע, ניהול הצוותים השונים, עיצוב האירוע והמקום, שילוב אלמנטים מיוחדים, רשימת המוזמנים ועד לסיומו המוצלח של האירוע. בעת אירועי חברה גדולים בהם נדרשים סידורי אבטחה מיוחדים או רישוי, גם לזה ידאג מפיק האירוע. המפיק חייב לקחת בחשבון גם את כל הקשור לביטחון ובטיחות באירוע. כגון חשמל, חווטים, קונסטרוקציות, עיגונים, תיחום, חירום ועוד. ישנם כללים וחוקים מאד ברורים הנוגעים בנושאים אלה, ועל המפיק מוטלת האחריות המלאה לטפל ולנהל זאת באופן המקצועי ביותר.באירועים בהם מעורבים נותני חסות, מפיק האירוע יספק את כל מה שדרוש להם – הקמת דוכנים, מיקום לשילוט ועוד.

מחויבים לבחור איתכם את הקונספט לאירוע

להיות מספר אחד בהפקת אירועים זה מחייב - פרוצי הפקות

בכל אירוע יש קו מנחה, רעיון שייבנה על פי צרכי הלקוח והמטרות שהוגדרו, זהו הקונספט של האירוע. הקונספט עובר בצורה ברורה לכל אורך האירוע, בחירת המקום לאירוע שתיעשה בהתאם למזג האוויר ולשעה בה הוא מתקיים, סוג האוכל, סגנון ההגשה, כלי ההגשה וכלי האוכל – מזנון או הגשה לשולחנות, עיצוב המקום, ההזמנות, מתנות לאורחים, וכמובן תוכן האירוע, ההנחיה, ההופעות והמוסיקה. באירועים עסקיים גם דלפק הקבלה ותגי המשתתפים יהיו מותאמים לקונספט האירוע.

מחויבים גם לפרטים הקטנים

מפיק מצוין יודע לבנות אירוע מרשים כשאף פרט לא נשכח, והכול נעשה במדויק ובהתאם לתוכנית עבודה מפורטת. תוכנית העבודה כוללת את המשימות, צוותי העבודה, אופן ביצוע המטלות, לוחות זמנים והקפדה בעמידה בהם. מפיק אירועים עובד בשיתוף פעולה עם גורמים רבים ומתאם כל פרט באירוע, החל מסידורי הסעות, חנייה, תפריט אוכל, עיצוב, תאורה, במה, ציוד ותוכן. ארגון מוקפד ותיאום מדויק בין כל מרכיבי האירוע, תוך שימת דגש על כל פרט ולו הקטן ביותר, יצרו אירוע מוצלח וחוויה מיוחדת במינה.

להיות מספר אחד בהפקת אירועים זה מחייב - חברת פרוצי הפקות

מחויבים ליצירתיות וחדשנות

להיות מספר אחד בהפקת אירועים זה מחייב - לחיי 18 שנים נוספות - פרוצי הפקות

אחת ממטרות בעת הפקת אירועים לחברות היא ליצור חוויה בלתי נשכחת לאורחים, אירוע שידובר בו לאורך זמן . לצורך כך נדרשים יצירתיות ומקוריות. מפיק אירועים מוצלח יודע לייצר חוויות וריגושים באמצעות מגוון פעילויות ושימוש באטרקציות, אפקטים, גימיקים, שימוש בטכנולוגיות חדשניות ומולטימדיה, סרטונים , מוסיקה, קטעי משחק ויצירת אקלים לא שגרתי, כזה שיצור אצל המשתתפים חוויה וריגוש, ויצרוב בזיכרונם את רגעי הקסם של האירוע.

מתחייבים להיות נוכחים וזמינים באירוע עצמו

מפיק אירועים מתייחס לכל אירוע, כאילו היה האירוע הפרטי שלו. נוכחותו הפיזית משרה ביטחון על הלקוח ומאפשרת לו לינות עם המשתתפים. מפיקים בדרך כלל רואים בנוכחותם באירוע חלק מהשירות , הם מחויבים לעבודתם ושארים עד שאחרון האורחים עוזב את האירוע. 

להיות מספר אחד בהפקת אירועים זה מחייב - חברת פרוצי הפקות אירועים

המון המון בהצלחה, פרוצ'י הפקות