כתובת
רוז'ינסקי 18, ראשון לציון  כניסה ב' קומה 3

טלפון
072-394-6187

אימייל 
office@peruchi.com

מגוון רעיונות להפקות אירועי חברה בקונספטים ייחודיים

ישנם סוגים רבים ושונים של אירועי חברה וכל אחד מהם ניתן לקיים בקונספט שונה. מהו אירוע חברה בקונספט ייחודי ? למה הכוונה ועל מה מדובר ? הכל במאמר הבא ושפע של רעיונות לאירועים שבאמת יהפכו את האירוע שלכם למשהו אחר לגמרי

כיצד נבחר את הקונספט לאירוע חברה מנצח?

חשוב לציין כי בחירת קונספט זהו נושא שאין להקל בו ראש, הרי בסופו של דבר מה אנחנו רוצים ?

הדבר הראשון כמובן שהכול יתנהל חלק והאירוע יהיה מתוקתק כמו שאומרים.

הדבר השני הוא שלא יפסיקו לדבר על האירוע ויזכרו אותו עוד חודשים קדימה – זה הניצחון האמיתי בהפקת אירועים.

אז איך הופכים את האירוע לבלתי שכיח באמת? איך גורמים לאנשים להיזכר בכיף ולא להפסיק לדבר על האירוע שהיה?

בשביל זה צריך קונספט מעניין. קונספט ייחודי. אירוע חברה שיש לו קו מוביל לאורך כל האירוע, המיתוג, התפאורה, העיצוב, המסרים … ומאוד מאוד ייחודי.

תמונת מאירוע חברה בקונספט עליסה בארץ הפלאות
אירוע חברה בסגנון עליזה בארץ הפלאות - עמוד ההכוונה בכניסה לאולם מעוצב ברוח הקונספט

אירועי חברה "סודיים"

חשאיות ומסרים מקדימים מסתוריים על האירוע שמתגבש יכול להיות הקדמה לקונספט של אירוע חברה "סודי", מחתרתי … ומלא מלא בהפתעות לאורך כל האירוע.  הוראות הגעה לאירוע שמגיעות ככתבי חידה, לוקיישן ייחודי ולא ידוע עד שעה לפני האירוע בהחלט יכול להעצים את סקרנותם של האנשים ולייצר את ההתרגשות והאדרנלין בהתאם. לעתים, נבקש מהמשתתפים להגיע בלבוש כזה או אחר וזאת על מנת לרמוז על אופי האירוע … אבל הכל מחתרתי, מפתיע ולגמרי לא צפוי לאורך כל האירוע

אירועי חברה בטבע

להפקת אירוע חברה בטבע יש Style משלה. דמיינו לעצמכם מאהלים וריהוט אלטרנטיבי באמצע היער / במדבר או בלוקיישן ייחודי אחר שאתם מגיעים אליו רק באמצעות נהיגה רכובה ברייזרים …. מכיון שלטבע יש את העצמות שלו ובהנחה שאכן בחרנו את הלוקיישן בקפידה, התוספות שמסביב באם מדובר בפירוטכניקה, בעיצוב ובאטרקציות המפתיעות, השילוב הזה יוצר בנו זיכרון של חוויה ייחודית ולאורך זמן.

אירועי חברה בסגנון ריאליטי

אירוע חברה בקונספט ריאליטי הישרדות לחברת IKEA בחוף בים

בשנים האחרונות הקונספטים המובילים הם אירועי חברות או ימי גיבוש בסגנון התכניות המוכרות לנו מהטלוויזיה כגון "משחקי השף", "המירוץ למיליון", "הישרדות", "מי רוצה להיות מיליונר" ועוד. באירועים מסוג אלו כל האירוע ממותג ברוח הקונספט החל מההזמנה לאירוע, עיצוב המתחם, המוזיקה, ההנחיה והתוכן במהלך הערב ועוד.

באירועים מסוג אילו, העובדים מקבלים לערב אחד (או במהלך יום שלם) את ההרגשה של להיות חלק מתכנית ריאליטי ! ה WOW כבר נוצר עוד מיום ההזמנה לאירוע.

אירועי חברה בקונספטים ייחודיים

הייחודיים באמת אילו הם האירועים הדורשים רמת חשיבה ועיצוב מושקעות ביותר. למשל, אירוע חברה בסימן "העולם הגלובלי", דמיינו לעצמכם שכל המתחם מחולק לאזורים כאשר כל אזור מייצג מדינה על כל היבטיה, תפאורה שונה לכל מתחם בהתאם למדינה, לבוש שונה לכל עובדי החברה שיגיעו לבקר במתחם, האוכל, המוזיקה והקצב האופייני לכל מדינה … אז כשהעובדים יגיעו לבקר בפריז, הם ירגישו כמו בפריז וכשיעברו למתחם ברזיל הם ירגישו שהם בברזיל. מטורף ! חדשני ! זה בדיוק העניין באירועי קונספט.

אירועים בקונספטים אחרים יכולים להיות בסגנון "מלחמת הכוכבים", "עליסה בארץ הפלאות", "גיבורי על", "הארי פוטר", "שנות ה 80", "ערב אוסקר" ועוד. (לחץ כאן)

אירוע חברה בקונספט ערב חלוקת אוסקר לעובדים. בתמונה פסלי האוסקר שיחולקו בהמשך לעובדי החברה

אז אם אתם מתכננים אירוע חברה ואתם רוצים משהו שונה באמת, מהאירועים שלא מפסיקים לדבר עליהם אחר כך.

אירוע קונספט זה באמת מה שאתם מחפשים.

אנחנו בפרוצ'י הפקות, נשמח לחלום אתכם וליצור את החוויה הזו ביחד אתכם.

המון המון בהצלחה, פרוצ'י הפקות