כתובת
רוז'ינסקי 18, ראשון לציון  כניסה ב' קומה 3

טלפון
072-394-6187

אימייל 
office@peruchi.com

הפקת אירועי יוקרה - תמונה ראשית

הפקת אירועי יוקרה

פרוצ'י הפקות - הפקת אירועי יוקרה עסקיים

פרוצ'י, החברה המובילה בהפקת אירועי יוקרה עם תכנון קפדני, ביצוע מהוקצע, תפירה מדויקת והקפדה יתרה על איכות וסטייל מקצה לקצה. להפקת אירוע יוקרתי ומושלם בכל דבר שקורה עם לוקיישן חלומי, אוכל משובח, פינוקי פרימיום משודרגים ודיוק בפרטים הקטנים – דברו איתנו, אנחנו כבר נדאג שהכול ייראה אחרת

נגן וידאו

שאלות נפוצות על הפקת אירועי יוקרה

אנו מתמקדים בהפקת אירועי יוקרה לחברות עסקיות כמו אירועים עסקיים, השקות מוצר בינלאומיות, אירועי קידום מכירות ועוד. מה שמייחד אירוע יוקרה הוא הדגש על תוכן ברמה הכי גבוהה שיש, תפריטים עשירים ועיצוב ללא גבולות עם חשיבה על כל הפרטים (כנסו לסרטון שלנו באתר)

הפקת אירוע יוקרתי מטבעו דורש משאבים רבים יותר ותקציבים גבוהים יותר שכן נרצה את המקום הכי FINE שיש, את הקייטרינג הכי טעים וייחודי שיש וכמובן מיתוג יוקרתי כיאה לאירועי יוקרה. למעשה העלות הכוללת תלויה ברצונות הלקוח, בלוקיישן הרצוי, בספקים הנבחרים וברמת הסטייל ואפקט ה WOW  שנרצה (מוזמנים להיכנס לסרטון ולראות את אירוע יוקרה שהפקנו לחברת R|OLEX במועדון הגולף בקיסריה).

אירועים המוגדרים יוקרתיים בדרך כלל מושכים אליהם תשומת לב רבה, בין אם מדובר על אנשי אלפיון עליון, סלבס, אירועים יוקרה בינלאומיים וכד'. חשוב מאוד להקפיד על תכנון ובניית האירוע בדיסקרטיות גבוהה ושמירה על פרטיות, זאת כמובן בנוסף על הקפדה ושימוש במוצרי פרמיום ושמירה על איכות ורמה הכי גבוהה שיש בכל המובנים החל מהתוכן ועד רמת המיתוג (כנסו לאתר לצפות בסרטון המציג הפקת אירוע יוקרה לחברת ROLEX ישראל שהתקיים בקיסריה)

מאז ומתמיד אירועי יוקרה משלבים כסף, עוצמה יופי וסטייל משובח, הנוכחים אוהבים פינוקי פרימיום, באוכל, במשקאות, במוזיקה ובהופעות ולכן באירועי יוקרה נהוג להזמין אומן מוביל מהארץ או מהעולם, שף יוקרתי, מותגים מפנקים וכדומה. כמובן לא לשכוח את הפרטים הקטנים כמו קבלת הפנים, המיתוג היוקרתי שמתחיל עוד לפני האירוע ועוד.(מוזמנים להיכנס לאתר ולצפות בסרטון הפקת אירוע יוקרתי לחברת ROLEX ישראל בקיסריה)