כתובת
רוז'ינסקי 18, ראשון לציון  כניסה ב' קומה 3

טלפון
072-394-6187

אימייל 
office@peruchi.com

תמונת שער - אירוע חנוכה לעובדים

אירוע חנוכה לעובדים

פרוצ'י הפקות - אירוע חנוכה לעובדים בקונספטים ייחודיים

מחפשים לעשות אירוע חנוכה לעובדים? מחפשים לעשות מסיבת חנוכה לעובדים שתשאיר טעם של עוד? לפרוצ'י הפקות יש מגוון רעיונות לאירועי חנוכה כיפים, חווייתיים ומושקעים ביותר.

הניסיון של פרוצ'י עם מאות חברות שהפיקו אתנו אירועי עובדים ואירועי משפחות בחנוכה, הם שעושים את כל ההבדל.

מסיבת חנוכה לעובדים בלתי נשכחת – להתחיל את השנה עם הרבה הרבה אור!

שאלות נפוצות על אירוע חנוכה לעובדים

רוב החברות בדר"כ מתקשרות כחודש לפני חנוכה, במהלך נובמבר. מומלץ ליצור קשר ברגע שהחלטתם לקיים מסיבת חנוכה לעובדים ובוודאי אם מדובר באירוע גדול למאות עובדים ומעלה כך שנוכל להיערך בהתאם.

יש מגוון של כיוונים ורעיונות שמהן ניתן לבחור להפקת אירוע חנוכה לעובדים שיהיה חווייתי ובלתי נשכח. ניתן לקיים אירועי ערב במתחם סגור עם אמנים ותכנים מותאמים לחג כך שהאירוע יהיה סוג של אירוע חברה מוקפד באוירת החג, אפשר לקיים אירוע חנוכה למשפחות העובדים עם הילדים, אפשר לקיים את אירוע החנוכה כולו במתכונת סיור לילי מודרך במגוון מקומות (רוב החברות מעדיפות בירושלים על מנת להרגיש את אוירת החג) וכמובן ניתן לקיים את האירוע במקום העבודה בלוקיישן שייבחר ויעוצב בהתאם. התקשרו לקבלת רעיונות והצעת מחיר מותאמת עבורכם.

העלות להפקת מסיבת חנוכה לעובדים תלויה במגוון פרמטרים ולכן קשה לנקוב במחיר מבי לדעת את הפרטים. יש מספר גורמים שמשפיעים על תמחור האירוע החל מהלוקיישן הנבחר, התכנים והאטרקציות שייבחרו לאירוע וכמובן הפינוקים שיהיו לאורך כל המסיבה. כנסו לאתר שלנו לצפייה בתמונות של אירוע חנוכה לעובדים – התמונות כבר מספרות הכל.

בהחלט כן. כנסו לאתר, התרשמו מהתמונות והתקשרו לקבלת הצעת מחיר מפורטת ומסודרת להפקת אירוע חנוכה לעובדים ולבני משפחתם עם כל האטרקציות והפינוקים שצריך למסיבת חנוכה בלתי נשכחת!

אירוע חנוכה לעובדים ניתן לקיים בכל שעה של היום.

אם מדובר באירוע משפחות עם ילדים, כמובן שהאירוע יתוכנן לשעות היום, במידה ומדובר באירוע לעובדים בלבד או עם בני זוג, מומלץ כמובן לקיים את האירוע בשעות הערב עם כל המשתמע מאירוע מושקע ומוקפד. כנסו לתמונות באתר ותוכלו לראות אירועי חנוכה לחברות שהתקיימו הן בשעות היום והן בשעות הערב.