כתובת
רוז'ינסקי 18, ראשון לציון  כניסה ב' קומה 3

טלפון
072-394-6187

אימייל 
office@peruchi.com

אירועי חברה למשפחות העובדים - הטרנד החם הבא

אחד הטרנדים שצוברים תאוצה במקומות העבודה בשנים האחרונות הם אירועי חברה המוקדשים למשפחות העובדים. אז על מה כל הבאזז ואיך הופכים יום שכזה לבלתי נשכח וייחודי לכל המשפחה? 

 

אירועי חברה לכל המשפחה

בניגוד לאירועי חברה מסורתיים, הפקת אירועי חברה למשפחות שהפכו לפופולריים מאוד בשנים האחרונות החלה בשל המודעות ההולכת וגוברת של ארגונים לחשיבות החיבור של העובד למקום העבודה וההבנה שזמן רווחה וזמן הפנאי עם המשפחה הוא אחד מהפקטורים המרכזיים.

אירועי חברה למשפחות העובדים הם דוגמא מעולה לפעילויות שמעצימות אצל העובדים את תחושת השייכות והמחויבות לארגון, הקשר של המשפחה לארגון ובהתאמה הערכת העובדים את החברה שמשקיעה לא רק בהם אלא גם במשפחה הגרעינית שלהם שמכירה עכשיו מקרוב יותר את סביבת העבודה שלהם ומקום העבודה שלהם.

אז מהם המאפיינים הייחודים של אירועי חברה למשפחות?

הופעה לילדי עובדי כלל ביטוח במסגרת הפקת אירוע חברה למשפחות העובדים

אירועי חברה עם פוקוס על הילדים

כאשר מארגנים אירוע למשפחות, חשוב שאופי הפעילות יתאים לכל המשפחה ובפרט לילדים. ילדים נוטים להשתעמם מהר וצריכים להוציא אנרגיות בפעילות דינמית. מומלץ שהפעילות תהיה קלילה ולא מאתגרת מדי עבורם, כזו שתגרום להם לתחושת סיפוק והישג אך לא תפגע בהנאה.

ניתן לראות הפקות של אירועי חברה שכאלה בדרך כלל בפארק שעשועים, בפארקים ובטבע.

בפארק שעשועים ניתן לחשוב שזהו, אנחנו מסודרים שהרי יש את כל המתקנים, אבל חברות הפקה מנוסות יודעות שלא די בכך ומומלץ שיהיו מגוון רחב של עמדות פעילות נוספות ברחבי הפארק, החל מעמדות איפור, סדנאות יצירה, עמדות של משחקי מחשב, תחרויות ספורט בין לבין, פינת ליטוף, מתנפחים ועוד … העיקר שהאנרגיות יהיו באוויר כל הזמן ולכל הילדים, בכל הגילאים תהיה פעילות מותאמת לגיל ובהקשר הזה יש לקחת בחשבון את טווח הגילאים הרחב של הילדים.

ילדים קטנים ייהנו מפעילויות שמתאימות לגיל הרך כמו הופעות של כוכבי ילדים, פעילויות שקשורות לאגדות ילדים או לסרטים מצוירים ואילו ילדים גדולים לעומת זאת  ייהנו מפעילויות מאתגרות ופיזיות יותר.

אירוע חברה למשפחות וילדי העובדים של בנק מרכנתיל, אירוע בקונספט גיבורי העל

קונספט האירוע

אירועי משפחה רבים מתנהלים סביב קונספט מסוים. פעילויות קונספט יכולות להיות סביב נושאים רבים ומגוונים כמו סדנאות בנושא מסוים, פעילויות שקשורות לחג, תכנית ריאליטי שכולם אוהבים כמו הישרדות או המרוץ למיליון או אפילו ספר ילדים מפורסם.

לפי הקונספט שנבחר כך יעוצב כל המתחם שייבחר וכן הפעילויות יהיו קשורות בצורה כזו או אחרת לקונספט עצמו.

במאמר על אירועי קונספט שכתבנו תוכלו למצוא מגוון של רעיונות ייחודיים.

להפתיע בשלל פינוקים

עמדת מתוקים באירוע למשפחות ולילדי עובדי בנק דיסקונט בסופרלנד ראשון לציון

לא משנה באיזה אירוע מדובר, בסוף כולם מדברים על האוכל, לטוב ולרע.

במיוחד באירוע מהסוג הזה חשוב שהאוכל מצד אחד יהיה מותאם למבוגרים ומצד שני לא לשכוח שלילדים יש טעם והעדפות אחרות. 

בהפקות למשפחות בדרך כלל מגוון האוכל שמוגש הוא עצום החל באוכל מבושל ועד מאכלים מהירים שאפשר לחטוף ולהמשיך בריצה לעמדת הפעילות הבאה.

אנחנו בדרך כלל אוהבים גם לשלב הפתעות שצצות מידי פעם ומחולקות לילדים ולעובדים בין הפעילויות בין אם מדובר על ארטיקים, טילונים, כוסות ברד, מארזי שוקולד וכל דבר שיכול לרגע להעלות עוד חיוך של הפתעה עלפני העובדים והילדים.

המיתוג כחלק בלתי נפרד מהפקת האירוע

אחד מהדברים שאנחנו ממליצים במיוחד זה להשקיע בעיצוב המתחם לפי מיתוג החברה והקונספט הנבחר של האירוע. ניתן למתג את הלוקיישנים עם עמדות צילום, שילוט ממותג בכל רחבי האירוע ודיילים מסבירי פנים לבושים בחולצות החברה או לבושים במדי חלל במידה והקונספט הוא "מלחמת הכוכבים" למשל. מיתוג האירוע הוא אחד מהאלמנטים המאוד משמעותיים שיכול לתרום לאווירת האירוע ולהצלחת האירוע.

שחקנים מחופשים לגיבורי סופר על באירוע חברה למשפחות עובדים בסופרלנד

לסיכום, המתכון להפקת אירוע משפחות מוצלח לחברה הוא השקעה והתמקדות בפרטים הקטנים שעושים אירוע גדול. אמנם נראה שיש לא מעט לוגיסטיקה ודברים רבים שצריך לקחת בחשבון כדי שכולם יהנו ויחזרו הביתה מאושרים, 

אנחנו בפרוצ'י הפקות, נשמח לחלום אתכם וליצור את החוויה הזו ביחד אתכם.

המון המון בהצלחה, פרוצ'י הפקות