כתובת
רוז'ינסקי 18, ראשון לציון  כניסה ב' קומה 3

טלפון
072-394-6187

אימייל 
office@peruchi.com

תמונת שער של משקאות וקרטיבים צוננים במסגרת אירוע חוף לנופש לקבוצות

נופש לקבוצות

נופש לקבוצות - להתרגש כמו בפעם הראשונה

הפקה של נופש לקבוצות הכוללת תפירה מושלמת של חוויה ייחודית ובלתי נשכחת. הגעה ליעדים חלומיים בארץ ובחו"ל, לינה במקומות קסומים ואיכותיים, ארוחות משובחות, אטרקציות והפעלות מדליקות, פינוקים אין ספור וצוות הפקה עם לב גדול שדואג לכל הצרכים, מא' ועד הפינישים הכי קטנים

שאלות נפוצות על נופש לקבוצות

באופן עקרוני כן. ניתן להפיק לכל ארגון את הנופש המתאים לתמהיל העובדים ולתקציב הנתון. לפרוצ'י יש יכולת להתאים את התכנים, הלוקיישן והפעילות לכל גיל, לכל סגנון ולכל רצון.

נופש לקבוצות אפשר לקיים בכל מקום, תלוי באופי המשתתפים ובתקציב הנתון. אפשר בארץ או בחו"ל, במלונות פאר או בקמפינג, טיסה או שייט, ארוחות פיקניק או מסעדות גורמה… הכל אפשרי בהתאם לחלום ולרצון.

יש להתחשב במזג האוויר, בתאריכי החגים במידה והקבוצה מעורבת וכן בעונה הרצויה. רוב הקבוצות מעדיפות ימים שמשיים ויחד עם זאת יש קבוצות שמעדיפות ימים קרירים של אחרי החורף עוד לפני ששמש הקיץ מגיעה.

העלות משתנה בהתאם ליעד הנבחר, לתפריט ולמסעדות, לאטרקציות ולכמות הפעילויות וכמובן לאיכות ושפע הפינוקים שמבקשים להעניק.

מאוד מומלץ להקפיד על עבודה עם צוות הפקה מקצועי ועתיר ניסיון, חברת הפקה שבצעה נופשים כאלה, יש לבדוק בקפידה את התקציב, את ההתאמה לתמהיל המשתתפים, לוודא שהכל מטופל ומכוסה, אם הנופש בחו"ל יש לדאוג ללוגיסטיקה, לינה, מזון וכל מה שנדרש לנסיעה מעבר לים מבחינת ביטוחים וכד'.