כתובת
רוז'ינסקי 18, ראשון לציון  כניסה ב' קומה 3

טלפון
072-394-6187

אימייל 
office@peruchi.com

תמונת השער לעמוד נופש לעובדים. רותם כהן במופע קצבי עם רקדניות ברזילאיות

נופש לעובדים

נופש לעובדים - לאירוע בלתי נשכח

נופש לעובדים הוא אחד האירועים הכי מדליקים ומורכבים שארגון מעניק לעובדים שלו. זה דורש תכנון מדויק וביצוע מושלם. סנכרון בין עשרות גורמים, טיפול מהיר בבלת"מים והכל בחיוך ושלווה. לפרוצ'י ניסיון רב בהפקת נופשים לעובדים בעשרות לוקיישנים מדליקים, עם תוכן איכותי ומרגש, אטרקציות ייחודיות, אוכל משובח ופינוקים מא' ועד FUN

סרטון של אירועי נופש לעובדים לחברות שונות IKEA, אלקטרה ועוד
נגן וידאו

שאלות נפוצות על נופש לעובדים

בהחלט כן. נופש לעובדים מתאים לכל ארגון המעוניין להעניק לעובדים שלו חוויה בלתי נשכחת, הרבה מעבר ליום כיף או הופעה. כמובן שזה תלוי בתקציב הנתון

היתרון הגדול שנופש לעובדים מעניק לארגון הוא יציאה ארוכה יותר מהשגרה, לא רק לחצי יום או יום כיף, אלא יומיים שלושה של גיבוש אמיתי, יצירה הווי משותף בלוקיישן נטול עניבות, בלי מחיצות ועם הרבה אוכל טוב, פינוקים ופאן.

נופש ניתן לקיים בכל מקום כמעט, בארץ ובחו"ל, במקומות קסומים עם ים, שלג, ערבה או כל אטרקציה אחרת. ניתן לקיים נופש לעובדים עם בני או בנות זוג או לבד. הכל תלוי מטרה וכמובן תקציב.

עלות הפקת נופש לעובדים משתנה בהתאם לכמות העובדים, הלוקיישן הנבחר, תפריטי הארוחות ושאר פינוקים. אפשר לתפור לכל ארגון את הנופש המותאם בדיוק עבורו ועבוד העובדים שלו.

אין מגבלות הקשורות במישרין לנופש, אך יש לשים לב לעניינים שצריך לסגור מראש, כגון: תוקף דרכונים, ויזות אם צריך, התאמת הנופש והנגשה לבעלי מוגבלויות, שמירה על כשרויות וכד'. חברת הפקה מקצועית תדאג לכל הניואנסים הקשורים לבנייה נכונה של נופש מותאם, לביצוע מדויק, ללוגיסטיקה ולכל מה שנדרש על מנת להבטיח חוויה מושלמת לעובדים.