כתובת
רוז'ינסקי 18, ראשון לציון  כניסה ב' קומה 3

טלפון
072-394-6187

אימייל 
office@peruchi.com

תמונת השער לחברות הפקת כנסים

הפקה וארגון כנסים לחברות

פרוצ'י הפקות - מובילים בהפקות כנסים לחברות

פרוצ'י מובילה את רשימת חברות הפקת כנסים ואירועים. עם ניסיון של שנים, איכות ללא פשרות, יחס אישי ושפע הצלחות. צוות יצירתי שמלווה את הלקוחות משלב התפירה ועד הביצוע המדויק, אחריות מא' ועד פאן.

נגן וידאו

שאלות נפוצות על חברות הפקת כנסים

בראש ובראשונה חשוב לבדוק את הכימיה. חברת הפקה צריכה להבין את הלקוח, ללוות אותו ולתת לו תחושה שהיא תגשים לו את כל החלומות. הכל מתחיל ביחסי אנוש וקשר אישי אחרי השלב הזה הכל אפשרי. חשוב לבדוק גם את ההסכם עליו חותמים לראות שהכל ברור וסגור מראש ואין מקום לפרשנויות או לתקלות.

עולם הכנסים עצום ורב גוני, הסטנדרט גבוה ויש לעמוד בו על מנת להצליח לייצר כנס איכותי. חברת הפקה יודעת ליעל תהליכים, יש לה מחירים טובים יותר עם ספקים ואפשרות לייצר ולארגן כנס איכותי, יפה ומרשים תוך הקפדה על הנראות והאיכות וטיפול מידי בתקלות, מה שאדם או צוות שאינו מנוסה בתחום עלול לא לנהל כראוי.

עבודה עם חברות הפקת כנסים משתנה בהתאם לסוג האירוע ואופן ההפקה הנדרש. ככל שהאחריות ניתנת באופן מוחלט לחברת ההפקה, כך יעלה המחיר אך התמורה תהיה מהוקצעת ומדויקת ומאוד משתלמת

כמובן. לחברות הפקת כנסים, כמו חברת פרוצ'י יש ניסיון רב גם בהפקה של אירועים עסקיים ופרטיים בהיקפים שונים. החברה ביצעה עשרות רבות של כנסים, ימי עיון, ימי כיף וגיבושים לחברות וארגונים ויש לה את כל מה שדרוש על מנת להפיק חוויה מושלמת.

הדבר נוגע בעיקר לאירועי כנסים שמאורגנים על ידי גופים עסקיים או ארגונים שונים, שם המטרה העיקרית היא מקצועית או שיווקית. כך, האתגר הוא להשיג תיאום מלא בין המסרים של החברה המארגנת לבין אופי הכנס, כדי לייצר אירוע שהוא לא רק ייחודי ומקצועי, אלא גם מרשים ביותר.

העלויות של ההפקה נקבעות בהתאם למספר גורמים, כולל המיקום שנבחר לאירוע, סוגי התפריטים, רמות העיצוב הדרושות, מספר המשתתפים שמתוכנן והוצאות עבור אמנים או מנחים מקצועיים. יש לנו ניסיון רב בארגון והפקת כנסים תוך ניהול תקציבים מגוונים ומתאמים את ההפקה לצרכים ולמשאבים הזמינים.

הטיימינג לארגון כנסים אינו תלוי רק בפקטור אחד, אלא במגוון פרמטרים הכוללים את פרופיל החברה והקהל היעד. לפי ניסיון קודם, חודשי הקיץ, שהם גם תקופת חופשות, לא מומלצים לקיום כנסים. מומלץ להתחשב בלוחות השנה המקומיים והבינלאומיים כדי לקבוע את התזמון המיטבי להפקת כנס עסקי.

השתתפות הארגון בהפקת הכנס משתנה לפי רצונו ורמת המעורבות שהוא בוחר. צוות ההפקה שלנו נהנה לעבוד בשיתוף פעולה עם הצוותים הפנימיים של הארגונים, אך זה אינו חובה. יש לנו ניסיון רב בארגון כנסים שונים ואנו מכירים את העבודה לעומק. הארגון נדרש לאשר את הקונספט והתקציב, ובעיקר להנות מהתהליך ומהכנס עצמו.