כתובת
רוז'ינסקי 18, ראשון לציון  כניסה ב' קומה 3

טלפון
072-394-6187

אימייל 
office@peruchi.com

תמונת השער להפקת כנסים רפואיים - כנס של חברת גזית

הפקת כנסים רפואיים

פרוצ'י הפקות - כנסים רפואיים ברמה אחרת

הפקת כנסים רפואיים נחשבת לאחת מההתמחויות הייחודיות והיוקרתיות בענף הפקת הכנסים.  נדרש ניסיון והקפדה יתרה על פרטים גדולים וקטנים, תפירה וביצוע מושלמים, סנכרון בין גורמים שונים וספקים גם ברמה הבינ"ל. הנראות מאוד חשובה ויחד איתה הקולינריה והפינוקים שמקבלים המשתתפים. הכל חייב להיות FINE וללא פשרות

שאלות נפוצות על הפקת כנסים רפואיים

כנסים רפואיים בדרך כלל מתקיימים במקומות רשמיים ומכובדים, רבים מקיימים במלונות יוקרה, כאשר יש שימוש באולם ההרצאות ובלובי, יש המתקיימים באולמות בתי חולים, או באוניברסיטאות

חשוב מאוד לשמור על יוקרתיות האירוע, פעמים רבות מגיעים אנשי רפואה וחוקרים מן העולם והרושם הראשוני שהם מקבלים בבואם לכנס קריטי. חשוב שהכל יהיה מדויק ומקצועי, להעניק פתרונות מידיים לכל בלת"ם, חשוב להקפיד לוודא שהלו"ז מהודק, שמערכת האודיו פועלת כשורה וללא תקלות. זה נכון לכל כנס באשר הוא אך בכנסים רפואיים אפילו יותר.

הפקת כנס אינה דבר של מה בכך, נדרש תקציב מכובד, כל גם הפקה של כנסים רפואיים. המיקום היוקרתי, האוכל המשובח, ציוד העזר והאודיו, הזמנת החנייה לדוברים ולמכובדים, מתנות ופינוקים שנוהגים להעניק הכל עולה כסף וניתן לתפור לכל לקוח את התקציב המתאים עבורו.

כנסים רפואיים בניגוד לכנסי שיווק או כנס עסקי,  חייב לשמור על פאסון מקצועי ולהימנע מגימיקים שיגרמו לזילות בעיני המשתתפים. אפשר לשזור אטרקציות ייחודיות מעודנות, או כפינה בלובי או מחוץ לאולם המליאה, משחק חדשני, אפליקציה שמתאימה לתחום, חדשנות מהפכנית וכד' או פינות רגיעה עם מוצרים שמתאימים לאופי המשתתפים, פינת ויסקי, סימולטור או אטרקציה מדליקה אחרת שיכולה להתאים לקהל.