כתובת
רוז'ינסקי 18, ראשון לציון  כניסה ב' קומה 3

טלפון
072-394-6187

אימייל 
office@peruchi.com

כל הדברים החשובים במיתוג נופש או אירוע חברה

כשאנשים מגיעים לנופש או לאירוע חברה הם מסתכלים על כל פרט. הם באים כדי ליהנות, אך רוצים ומצפים לחוויה שהם לא עוברים מדי יום. כל דבר החל מהדגלים וקבלת הפנים בכניסה לאירוע, הפעילות והתוכן במהלכו וכמובן האסתטיקה של כל פריט באירוע הם שבסופו של דבר מרכיבים את החוויה המושלמת.

כשאתם משקיעים בהפקת נופש או אירוע, אתם רוצים לדאוג למיתוג שישאיר את הרושם הנכון.

במיוחד עבורכם, אנשי המפתח בחברה, ריכזנו בכתבה את כל הדברים החשובים שתרצו לדאוג להם.

מהו מיתוג אירועים ונופש?‏

רגע לפני שנצלול לפעולות שעליכם לבצע כדי לתכנן נופש חברה או אירוע חברה, אנחנו רוצים לגעת בחשיבות המיתוג. כל פעולה אשר מתבצעת על ידי הארגון או החברה צריכה לשקף אותו. מיתוג אירועים או נופש הוא אוסף של אלמנטים אשר חיבור נכון שלהם יוצר את התדמית של האירוע ובהתאם גם את התדמית של החברה בעיני העובדים והלקוחות.

המוזמנים לנופש או לאירוע בוודאי כבר היו במספר אירועים בחייהם. המטרה במיתוג היא ליצור בידול בין זה הנוכחי לבין כל מה שהמוזמנים חוו לפני כן בחייהם. המיתוג עומד בפני עצמו אך הוא לא מנותק מהמיתוג הנוכחי של החברה, הצבעים שלה והמסרים שהיא נושאת על דגלה. מיתוג מושקע ונכון הוא חלק בלתי נפרד מכל אירוע.

דגלים ממותגים בכניסה לאירוע חברה של אלקטרה
עציץ ממותג על שולחן באירוע חברה

להשתמש במותג הקיים עם טוויסט

מיתוג נופש ואירועים מתחיל בייצוג נכון של החברה. הדבר הראשון שיש להבין הוא את מהות החברה, הפריטים שהכי מזוהים איתה והמסרים שלה. כל אלה יכולים לבוא לידי ביטוי באירוע בצורות שונות ועם טוויסט ייחודי. כלומר, המוזמנים מצד אחד צריכים לקשר בין האירוע לבין החברה אך בו זמנית הם לא רוצים להרגיש שהם נכנסים למקום העבודה.

מיתוג האירוע דורש הסתכלות על הפרטים הקטנים ביותר וחיבור נכון לחברה. יש לשאול בצורה הכי פשוטה מה אנחנו רוצים שהמשתתפים ירגישו כשהם ייקחו חלק באירוע? תרק לאחר שנענה על השאלה הזו נוכל להתחיל למתג את החלקים הקטנים ביותר באירוע.

מה אפשר למתג באירוע?‏

כל דבר אפשר למתג החל מהמפה של שולחנות המשתתפים ועד הדגלים שבאזור הכניסה לאירוע, את הכל אפשר למתג ויחד עם זאת זה חייב לשמור על טעם טוב ושלא יהיה over branding.

המיתוג מתחיל בחשיבה הראשונית לקראת האירוע, תכנון נכון, הזמנה שקולעת בול למטרה ומספרת את הסיפור המיוחד של האירוע ומסתיים במתנה קטנה שכל אחד ואחת יכולים לקחת הביתה.

כשמדברים על מיתוג של אירועי חברה, נוטים להתייחס לצבעים של האירוע, לשילוט, לדגלים, לדברים הגדולים. כמו שאמרנו, זה כבר מתחיל בדברים הקטנים כגון: מפיות, תגי שמות, סמלים קטנים, מעטפות, מיתוג על אביזרים נלווים ועוד. כל זה יכול להישמע פשוט ואכן יכול להיות כזה אם מביאים בחשבון את כל הפרטים והדברים שחשוב להסתכל עליהם כמפורט בהמשך.

שימוש בלוגו ובצבעי החברה

כוס ממותגת בנופש חברה

הלוגו של החברה צריך להופיע במקומות שונים באירוע או בנופש. הוא יכול להיות בולט ויכול להופיע "בקטנה". הלוגו יכול להיות מודפס על פריטים שונים כמו הכלים, קיר צילום, על גבי תמונות המגנט אם אלו יחולקו למוזמנים. הוא יכול להופיע גם באופן מרומז כאשר יעשה שימוש בצבעים המובילים. הצבעים יכולים לעשות את העבודה גם בלי שיופיע לוגו, שם החברה או הסלוגן שלה

העברת המסרים הנכונים

לחברה יש מסרים שהיא מאמינה בהם וזה המקום להביא אותם לידי ביטוי. הדבר יכול להיות בהצגת הסלוגן על גבי שלטים או פריטים שונים באירוע. המסר יכול להיות גם ציטוטים שיופיעו על הפריטים השונים (כמו על הכוסות) וגם באטרקציות שתזמינו. אם אתם רוצים להעביר מסר של קלילות והומור, דאגו להופעה מתאימה. אם אתם רוצים להעביר מסר של קדמה, דאגו להזמין אטרקציות תואמות כמו עמדת VR או אטרקציה שספק אם המוזמנים שלכם נתקלו בה.

מתחם מעוצב לאירוע חברה

יצירת הזמנה ממותגת

ההזמנה לאירוע או לנופש היא קריטית. עליכם לתכנן את רגע הפרסום שלה ולכלול בה את המלל הנכון וכמובן שהעיצוב יתאים לחברה. חשבו האם האירוע רציני או שאולי הוא קליל ומשובב ובהתאם כתבו את ההזמנה. כמובן, דאגו במקביל לשלוח אמיילים למוזמנים, לפתוח אירוע ברשת החברתית ואם צריך, דאגו גם להדפסת הזמנות.

דאגו שהאורחים שלכם ייצאו עם מתנה

בתכנון אירוע או נופש אתם בוודאי חושבים על המקום, האוכל, המוזיקה, האווירה, האטרקציות השונות שהמוזמנים שלכם ייקחו בהן חלק. כל פרט חשוב ולכן אנחנו מציעים לדאוג גם למתנה קטנה וממותגת למשתתפי האירוע בסיום. מתנה ממותגת כמובן.

ניהול הפרטים הקטנים יוצר אירוע גדול

ניהול מקצועי לאורך כל הדרך מבטיח שהאירוע יהיה בדיוק כמו התכנון. חברה אשר מכירה היטב את עולם הפקת אירועי החברה תדאג להביא את נותני השירות הטובים ביותר ותחשוב על רעיונות מקוריים שיבדלו את האירוע הנוכחי מכל אחד אחר.

כל פרט חשוב, מבחירת התאריך, המקום, הכיבוד מהרגע שהמשתתפים מגיעים למקום ועד לרגע שעוזבים אותו. חשוב שיהיה מישהו אחד שינהל את כל הדברים, שירכז את כל המידע, יהיה בקשר עם אנשי המקצוע ועם האחראיים מטעם החברה ושיהיה מי שידאג שאתם תוכלו לקחת חלק באירוע ללא דאגות, שהכל יתקתק וכמובן מפתיע, ייחודי ובלתי נשכח!

אנחנו בפרוצ'י הפקות, עם עשרות שנות ניסיון בהפקות של אירועים לחברות המובילות במשק, נשמח להפיק עבורכם את האירוע הגדול הבא שלכם, אירוע ממותג, מושקע עם כל החלומות בפנים.

המון המון בהצלחה, פרוצ'י הפקות