כתובת
רוז'ינסקי 18, ראשון לציון  כניסה ב' קומה 3

טלפון
072-394-6187

אימייל 
office@peruchi.com

תמונת השער להפקת אירועים לחברות - ברי סחרוף על הבמה באירוע חברה לעובדי בזק

הפקת אירועים

הפקת אירועים - פרוצי שלטים -
נגן וידאו אודות הפקת אירועים - פרוצי שלטים -

הפקת אירועים מבית פרוצי' הפקות

רוצים להפיק אירוע בלתי נשכח? אירוע חברה שלא יפסיקו לדבר עליו? יש לנו שפע של אפשרויות להציע לכם, אירוע שכולו WOW – התמונות כבר מספרות הכל.

אצלנו, הפקת אירועים מתחילה בבחירת הלוקיישן, ממשיך בתכנון מוקפד של תוכן איכותי ומפתיע לאורך כל האירוע ומיתוג שלא ישאיר מקום לספק – יש כאן הפקה ברמה אחרת לגמרי. 

אנחנו מפיקים אירועי חברה ונופשים לעשרות חברות מובילות במשק ואנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר  ולשמוע מה אנחנו יכולים להציע לאירוע הבא שלכם. כמו שאמרנו, הפקה מושקעת ומוקפדת לאירוע בלתי נשכח!

הפקת אירועים - פרוצי הפקות - לאירועים מדהימים - סטנדים עם שתיה לאורחים
נגן וידאו אודות הפקת אירועים - פרוצי הפקות - לאירועים מדהימים - סטנדים עם שתיה לאורחים

שאלות נפוצות על הפקת אירועים

בהחלט כן. יש לנו מגוון לוקיישנים מדהימים בחו"ל. מוזמנים להיכנס לאתר, לראות תמונות מהפקות של נופשי חברה בחו"ל שהפקנו ואירועי חברה במגוון לוקיישנים החל מאיי יוון וקפריסין ועד דובאי. אנחנו מגיעים לכל המקומות הנכונים.

כדאי ומומלץ ליצור קשר כ-2 עד 3 חודשים מראש. תלוי בכמות העובדים בחברה, לפעמים יש צורך בביצוע של 3 ויותר סבבים ותכנון של הפקה בסדר גודל שכזה על מנת שיהיה מופקד ומושלם דורש היערכות מראש בהתאם.

אנחנו מעל עשור מפיקים אירועי חברה, נופשי חברה, אירועים עסקיים, כנסים מקצועיים. אנחנו עובדים עם מאות חברות בארץ, מהחברות המובילות במשק עם אלפי עובדים. כנסו לאתר לראות את התמונות, את האנרגיות שיש בכל הפקה שלנו. ההפקות מתקיימות הן בארץ והן בחו"ל. מוזמנים ליצור איתנו קשר לכל שאלה.

התשובה היא כן, כשמדובר באירועי קונספט או אירועי יוקרה שבהם נדרשת המומחיות שלנו. יחד עם זאת נציין כי רוב ההפקות שלנו הינם לחברות וארגונים במגזר העסקי.

בהחלט כן! יש לנו ניסיון רב בהפקת אירועים לחברות ונופשים ביעדים חלומיים בחו"ל. בשורה התחתונה, אנחנו דואגים לכל מה שנדרש להפקת חוויה מושלמת כולל טיסות, העברות, מלונות, תוכן ואטרקציות, פינוקים ועוד. כנסו לאתר שלנו לראות תמונות מאירועים וסרטונים של אירועי חברה שהפקנו.