כתובת
רוז'ינסקי 18, ראשון לציון  כניסה ב' קומה 3

טלפון
072-3946187

אימייל 
office@peruchi.com

המופע המרכזי באירוע חברה של חברת אלקטרה

אירועי חברה

הפקות אירועי חברה ייחודיים

במהלך השנים, פרוצ'י עמדה מאחורי אירועים של מאות חברות, שציינו תאריכים מיוחדים, השתתפו בטיולים ופעילויות בחיק הטבע, נהנו מהופעות של אמנים מפורסמים, חגגו אירועי קונספט ועוד. בזכות האירועים הללו, עובדי החברה עברו יום שובר שגרה, התלכדו, התגבשו ובעיקר נהנו.
מסיבת חברה לעובדי חברת IKEA
נגן וידאו
נגן וידאו

שאלות נפוצות על אירועי חברה

בהחלט כן. אנחנו עובדים עם מגוון רחב של חברות ההפקות שלנו מתאימות לארגונים עם מינימום של 50 עובדים,  אשר מעוניינים לחגוג ציון דרך, אירוע סוף שנה, הרמת כוסית או אירוע הוקרה לעובדים

מומלץ להקדים ולסגור מועדים על מנת לאפשר בנייה נכונה של תקציב והתאמה של תוכן. כמובן ככל שהחברה גדולה יותר כך עדיף לתכנן זמן רב טרם התאריך המיועד וככלל, עדיף לפחות חודשיים מראש.

התקציב נתפר יחד עם החברה בהתאם למיקום המיועד, אטרקציות הנבחרות, הזמנת האומנים, סוגי התפריטים ושאר פינוקים. באופן כללי, ככל שכמות המשתתפים גבוהה יותר, העלות לאדם תהיה נמוכה יותר.

מאוד תלוי בסוג האירוע ומטרתו. יש חברות המעוניינות לשלב נופש ולכן זה חייב להיות בתקופה נוחה מבחינת מזג האוויר, יש חברות שמעוניינות לחגוג סוף שנה ותוצאות עסקיות, זה תלוי בתקופות העומס של הצוותים וכמובן בסוג האירוע שמבקשים להפיק. 

בהחלט כן!  יש לנו מגוון יכולות וכלים גם להפיק אירועי חברה ביעדים חלומיים בארץ ומעבר לים. ההפקה כוללת את כל מה שנדרש לחוויה מושלמת כולל הסעות ו/או טיסות, הסדרי לינה, אטרקציות, תוכן, פינוקים ועוד