הצלחה של כל ארגון – גדול או קטן, וותיק או חדש, תלויה במידה רבה בעובדים שהוא מעסיק. ארגון שמשכיל להעניק לעובדים את התנאים להצליח יצא מכך נשכר במידה רבה מאוד.

באופן טבעי, חשוב לספק לעובדים מפעם לפעם גם "אוויר לנשימה". יציאה מהשגרה שנהוג לספק על ידי הפקת יום כיף לעובדים מצליחה להשיג את המטרה החשובה הזאת. פעילות מסוג זה מעלה את שביעות הרצון של המשתתפים ויכולה גם להשתלב עם קידומם של יעדים עסקיים מוגדרים.

מצ'פרים ונהנים

חברות רבות וארגונים נוהגים להשקיע לא מעט זמן ומאמץ בימי כיף. למעשה, הפקת יום כיף לעובדים יכולה גם להתבצע על ידי חברות הפקה מקצועיות, ש"תופרות" אירוע שמתאים לאופי הארגון, למספר משתתפים נתון, לתקציב מוגדר של פעילות.

כאשר מפיקים ימי כיף ניתן לעשות זאת במגוון רחב של דרכים ועם סוגים שונים של פעילויות. ארגונים חכמים עושים זאת בשילוב עם יעדים עסקיים, חיזוק ערכי המותג והחברה, תגמול עובדים מצטיינים עם חלוקת פרסים וכדומה.

ימי כיף יכולים לכלול:

מתגבשים מחוץ לשגרה

ישנם מנהלים הסבורים שימי כיף כשלעצם אינם מספקים. מבחינתם, הפקת יום כיף לעובדים חייבת לכלול אלמנטים מהותיים של גיבוש חברתי ושל חיזוק הנאמנות לחברה ולערכיה. גישה כזאת בהחלט איננה מנותקת מהמציאות ואפשר להפיק אירועי גיבוש יוצאים מהכלל – גם חווייתיים, גם מלמדים וגם כאלה עם ערך מוסף.

ימי גיבוש מעולים יכולים לכלול פעילויות מלאות עניין, משימות של עמידה בזמנים, לרוב של קבוצות עובדים שמתחרות בינן לבין עצמן. פעילויות יכולות להיות ברחבי עיר או פארק ירוק, בתוך אולם או מתחם סגור, לפני או אחרי פינוקים, ארוחה טובה או הרצאה מעניינת.

Producing a fun day for employees, הפקת יום כיף לעובדים

הפקה מקצועית – הכל כלול

כיום, הפקה של אירועים היא דבר שנעשה לרוב באופן מקצועי, על ידי חברות מתמחות. חברות רציניות בתחום ההפקה יודעות לארגן אירועים מושלמים, על פי קונספטים שונים שיכולים להיקבע על ידי הלקוח.

לרוב, חברות ההפקה מספקות שירות מסוג "הכל כלול". השירות כולל מציאת מתחם מתאים, דיילות ואומנים, מזון והגברה, מדריכי פעילות ומרצים עזרי פעילויות וכל דבר אחר שיכול להתאים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *