03-9694488
תפריט
קליינטורה
מיתוג עסקי
logo-mini

הפקת אירוע יוקרתי עם קייטרינג גורמה

אירועי יוקרה

כאשר אתם נדרשים להפיק אירוע, אנו בטוחים שיש לכם לא מעט סידורים על הראש- במידה ואתם עומדים בפני אירוע גדול כמו חתונה, הסידורים יהיו מורכבים יותר וארוכים יותר מאשר אירוע קטן יותר.
אחד הדברים החשובים ביותר שבסופו של דבר יזכרו מהאירוע שלכם, בין אם הוא גדול בין אם הוא קטן- לא יעזור לכם, כולם ידברו על הקייטרינג שהיה.

אוכל הינו הבסיס לכל אירוע, אנשים בסופו של דבר יזכרו אם הם נהנו מהמנות שהוגשו, האם היה תפריט עשיר וכמה השקעתם על הפרטים הכי קטנים.

בחירת קייטרינג הינה משמעותית שכן חשוב שהאורחים מלבד שיאכלו טוב, יזכרו גם את הייחודיות שאפיינה את האוכל באירוע היוקרתי.

 

 

בקרו בעמוד הסרטונים שלנו לדוגמאות נוספות

כיצד בוחרים קייטרינג לאירוע?

ישנם מספר פרמטרים אשר אתם צריכים לשים לב אליהם כאשר אתם בוחרים קייטרינג לאירוע, חשוב שתבחרו בחברה אמינה שאתם סומכים עליה וכמובן דואגים לטעום את המנות ולבדוק שהמנות לטעמכם.

הפרמטרים אשר חשוב שתקדישו להם תשומת לב:

  • תקציב- כאשר אתם רוצים לארגן אירוע, עליכם לדאוג כי הקייטרינג שאתם בוחרים עומד בתקציב שלכם, כמובן שאם תבחרו בחברה איכותית תזכו באוכל עשיר גם מבלי להוציא המון כסף על כך.
  • המלצות- דאגו לכך שלבעל הקייטרינג יהיו המלצות מלקוחות שונים ומרוצים, על מנת שתהיו בטוחים שאתם בוחרים בקייטרינג שכבר התנסה באירועים אחרים וגרף אחריו המלצות רבות.
  • תיאום ציפיות- חשוב לתאם צפיות עם בעל החברה, להסביר לו על אופי האירוע, השעות שבהן מתקיים האירוע ופרטים חשובים אודות אוכלוסיית היעד שמשתתפת באירוע.
  • טעימות- הדבר החשוב ביותר בבחירת קייטרינג לאירוע הוא הטעימות, לא מספיק להסתמך על הטיפים הקודמים שקיבלתם, בסופו של דבר, הטעם קובע הכל!

מהו קייטרינג גורמה ומה מייחד אותו משאר התפריטים?

תפריט גורמה הינו שונה משאר התפריטים שאנו מכירים בדרך כלל כאן בארץ, מנות גורמה מתאפיינות בייחוד קולינרי ואסתטיקה יוצאת דופן. קייטרינג גורמה נותן לאורח לדמיין עולם ומלואו בעת שהוא צופה במנה המעוצבת באופן כל כך יוקרתי ומעניין, וקשה שלא להביט עליה ופשוט להתפעל. מנה אשר עונה לשם "גורמה" – נלקחה מהתרבות הצרפתית, אשר ידועה כדואגת לפרטים הקטנים ביותר בכל הקשור למזנונים ולאוכל יוקרתי.

 

במידה ולא טעמתם מנות גורמה בחייכם, בעת שתגיעו לטעימות אצלנו תיווכחו לדעת עד כמה התפריט יפה בפני עצמו ומגרה. ישנם סוגים שונים של דוגמאות שמאפיינות מנות גורמה כמו: לוקוס צרוב עם פירה בטטה וטימין, עגבניות ממולאות בעוף וכרובית וזה יכול להיות גם ניוקי תפוח אדמה ביתי ועוד שלל דוגמאות.

קייטרינג גורמה הוא קייטרינג אשר מושקעת בו מחשבה רבה, יצירתיות עד אין סוף, ובעיקר טעם שאין בכלל מה להשוות.
כאשר אתם מארגנים אירוע וחשוב לכם שהוא יקבל מעמד יוקרתי, מנות גורמה הן המנות שמגישים באירועים מהסוג היוקרתי, כזה שישדר לאורחים שיש כאן אדם שמבין באוכל ולא מתפשר על בינוניות.

המאמר מוגש בשיתוף עם בראף קייטרינג ופרוצ'י הפקות אירועי יוקרה

 


Leave a Comment