03-9694488
תפריט
קליינטורה
מיתוג עסקי
logo-mini

ערב מאת האוונגרד של עולם האירועים- אירועי יוקרה בפרוצ'י

הפקת אירועי יוקרה

רוצים להפיק אירוע מהפכני וייחודי אשר כולם ידברו עליו? התשובה היא אחת – חברת פרוצ'י אשר מציעה לכם שירות מקצועי של הפקת אירועי יוקרה ברמה הגבוהה ביותר. חברת פרוצ'י מאפשרת לכם ליהנות ממגוון רחב של שירותים, הניתנים על ידי צוות מקצועי ואיכותי, וכולם יחד מרכיבים את האירוע המושלם שתמיד חלמתם עליו. בין אם מדובר באירוע פרטי, ובין אם מדובר באירוע עסקי, הפקה של האירוע יחד עם הצוות המקצועי של חברת פרוצ'י הפקות תהפוך את האירוע להצלחה של ממש ותעניק לו ניחוח יוקרתי ומרשים שלא ניתן למצוא באירועים אחרים.

צפו באירוע של חברת Rolex מבית הפקות פרוצ'י:

בקרו בערוץ היוטיוב לצפייה באירועים נוספים

 

אירוע לדוגמא – חברת Euro-Asia / Rolex Israel

לאחרונה, הפיקה חברת פרוצ'י הפקות אירוע יוקרתי במיוחד לחברת Euro-Asia / Rolex Israel. מטרת האירוע היתה חגיגה לרגל ציון 65 שנה של פעילות החברה, ו40 שנות פעילות בישראל. כמובן, חברת רולקס יודעת היטב מה פירוש המושג יוקרה ולכן היא פנתה אל המומחים בתחום הפקת אירועי יוקרה, חברת פרוצ'י הפקות על מנת שתפיק עבורם את האירוע. האירוע, אשר נערך משעות הצהריים ועד שעות הלילה המאוחרות היה הצלחה של ממש ואירוע שעליו דיברו במשך זמן רב כל המשתתפים. וזוהי רק דוגמא קטנה מאירוע מוצלח אחד של חברת פרוצ'י, אירוע אחד מיני רבים עליהם חתומה החברה.

 

מבין לקוחותינו:

אירועי יוקרה- כשמגיע מגיע

לאור כל האמור מעלה, אם אתם רוצים לבצע הפקת אירועי יוקרה ורוצים ליצור אירוע יצירתי, מפואר ומושך, תוך הפעלת חשיבה לא שגרתית ו"מחוץ לקופסא", הצוות של חברת פרוצ'י הפקות הוא הצוות אליו אתם צריכים לפנות. בעת הפקת האירוע שלכם עם הצוות של חברת פרוצ'י תזכו ליתרונות רבים ומשמעותיים כמו:

  • ניסיון בהפקה של למעלה מ-500 אירועים מוצלחים עבור החברות המובילות בישראל.
  • התאמה מיטבית של האירוע לתקציב שלכם.
  • אירוע בקונספט ייחודי ושונה מאחרים.
  • הפקה של אירוע תוך ירידה לפרטים הקטנים ביותר, ותוך ביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר מבלי להטריד אתכם מעבר לנדרש ועוד…

כל היתרונות הללו יהפכו את האירוע הבא שלכם להצלחה של ממש.

צרו קשר כאן

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

נושא

תוכן ההודעה


Leave a Comment