חברות ועסקים ולעיתים גם גופים נוספים או התאגדויות שונות עורכים כנסים למספר נתון של משתתפים. אירועים עסקיים, התכנסויות מקצועיות, הכשרות והדרכות, השקות ומפגשים על רקע של שיתופי פעולה וקידום עניינים דורשים, כמובן, מיקום מתאים.

כאשר רוצים לארגן כנס או אירוע חשוב, הן למטרות עסקיות והן למטרות אחרות, יש לבחון כמה וכמה מקומות לכנסים, לפני שמחליטים על המקום המתאים והטוב ביותר.

בודקים את הגודל

אחד ההיבטים החשובים ביותר שראוי לתת עליהם את הדעת כאשר בוחנים מקומות לכנסים הוא הגודל של המקום. בין אם מדובר על אולם אירועים, מסעדה יוקרתית, מתחם של הרצאות או כל מקום אחר, חשוב לוודא שמספר המוזמנים המיועד אינו עולה כמות האנשים שהמתחם יכול להכיל.

בנוסף, גם לא מומלץ שהמתחם יהיה גדול יתר על המידה. תחושה של כנס ריק למחצה משרה אי נעימות רבה ועשויה להעיב גם על כינוס שהופק בצורה טובה ובהשקעה לא קטנה.

שירותים משלימים מגוונים

חשוב לדעת שבחירה בין מקומות לכנסים מהווה לא פעם גם בחירה באופי ובאווירה שצפוי האירוע כולו ללבוש. מתחמים רבים לאירועים אינם רק מקום פיזי ותו לא. פעמים רבות מאוד המתחם עצמו גם מספק למארגני הכנס שירותים נלווים ואפילו חבילה גדולה מאוד של שירותים, בהתאם לאופי האירוע, מטרתו, וסוג המוזמנים.

בין השירותים המשלימים הנלווים ניתן למצוא:

Places for conferences מקומות לכנסים

בודקים את האווירה

מתחמים של אירועים וכנסים נבחרים במידה רבה בזכות האווירה שהם משדרים. האווירה צריכה להיות תואמת באופן מלא לסוג ולאופי ההתכנסות ולא פחות מכך – לאופי של המשתתפים או של הארגון שיוזם את הכנס.

כנס מקצועי שנועד לעובדי הייטק צעירים בהחלט צפוי להיות שונה לגמרי מכינוס שמיועד לעובדי מדינה שעומדים לצאת לגמלאות. כינוס מקצועי של חשמלאים מוסמכים צריך להתנהל באווירה אחרת מאשר התכנסות של יזמים ואנשי עסקים בינלאומיים.

אם נרצה לסכם, הרי שאת המקום המתאים ביותר לקיום כנס, מקצועי, שיווקי או אחר, יש לבחור בקפידה ובהתאמה למטרות שרוצים להשיג. המקום חייב להיות גדול מספיק אבל לא גדול מדי, להציע שירותים שונים הדרושים לבאי הכינוס ולספק את האווירה המתאימה לסוג האירוע ולאופיו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *