03-9694488
תפריט
קליינטורה
מיתוג עסקי
logo-mini

מקומות לאירועי חברה

 

אירועי חברה יכולים להיות מסוגים שונים ומגוונים. לצד כנסים מקצועיים או כנסי קידום מכירות (קד"מ) יש גם אירועים מיוחדים למצטיינים, לצד ימי כיף וגיבוש יש גם ימים מרוכזים של סדנאות מקצועיות, שיווקיות או טכניות.

בין אם מדובר באירוע שנועד לקדם מכירות ובין אם מדובר ביום כיף, כינוס מקצועי או תערוכה מקצועית, תמיד חשוב לבחור נכון בין מקומות לאירועי חברה מסוגים שונים.

אירועים בגדלים שונים

לפני שבוחרים מקום שמתאים לאירוע כלשהו חשוב לבדוק שהוא יכול להכיל מספר משתתפים נתון וידוע. מקומות לאירועי חברה יכולים להיות גדולים, קטנים או בגודל בינוני וכאשר לא בוחרים בצורה נכונה עלולה להיווצר בעיה של ממש.

בנוסף לגודל המתחם, חשוב מאוד לבדוק אילו שירותים אפשר וניתן לקבל מבעלי המקום. ישנם מקומות לאירועי חברה שמספקים אך ורק שטח מסוים, ללא שירותים נוספים. מקומות אחרים מספקים שירותים כגון מערכת הגברה, כריזה, מיקרופונים, מחשבים, מקרנים, ציוד לישיבות ועוד. במקביל, ישנם מקומות שמספקים גם שירותים כגון מדריכים מקצועיים, דוכנים שונים, כיבוד קל ואפילו ארוחות שלמות, אומנים ועוד.

על מקומות וקונספטים

חלק מהמקומות שמציגים את עצמם כנכונים ביותר לאירועים וכנסים של חברות מסוגלים להציע לא סתם שירות או אביזרים טכניים. שירות מיוחד שיכול להתאים הינו בניה של קונספט לאירוע, מתחילתו ועד סופו. לרוב, הדבר מתבצע באמצעות מנהל אירועים מקצועי או באמצעות מפיק או צוות של אנשי הפקה.

במיוחד כאשר מדובר באירועים חשובים וכאשר מדובר באירועים עם מספר משתתפים גדול למדי, יש מקום לשקול בחיוב מיצוב של אירוע קונספט. דבר כזה יכול לסייע במיתוג עסקי, בקידום מכירות, ביצירת אווירה מלהיבה יותר ומעניינת יותר. כאשר בונים קונספט סביב מותג, הדבר יכול להתאים מאוד גם לאירועי קידום מכירות ושיווק, בתערוכות, במפגש עם עמיתים מחברות שונות או עם שותפים עסקיים.

Places for social events מקומות לאירועי חברה

עובדים, נחים, לומדים

כאשר בוחנים מקומות שונים לאירועים, מסתבר שההבדלים הגדולים ביניהם נובעים לא מפעם מהשירות הבסיסי שהם מספקים. בעוד שיש מקומות שנועדו לאירועים באופי מעונב, אחרים מתאימים לפעילות באווירה צעירה.

ככלל, ישנם מקומות שנועדו:

  • לייצר אווירה של עבודה, עם תנאים מתאימים ועם פחות גירויים מפריעים.
  • מקומות שונים נועדו לספק אווירה של הדרכה, הכשרה ורכישת ידע, והללו צריכים לספק תנאים מיטביים ללמידה, עם אזורים נפרדים למנוחה ולהפסקות.
  • ישנם גם מתחמים שנועדו למנוחה ולהנאה, ושם אפשר לקיים אירועים מהסוג של ימי כיף, גיבוש וכדומה.

Leave a Comment