בישראל מתקיימים מדי שנה בשנה כנסים ואירועים מסוגים שונים. חלק מאותם כנסים מיועד לענות על צרכים לאומיים, אירועים אחרים נועדו לקדם הכשרות מקצועיות והדרכות, ישנם מקרים שמטרה היא שיווקית ויש, כמובן, גם סיבות רבות נוספות. תהה מה שתהה הסיבה להתכנסות, תמיד ישנו צורך לבחור מקום לכנס שיענה על כמה קריטריונים.

בין היתר, המתחם צריך:

בעיר ומחוצה לה

כאשר בוחרים מקום לכנס ישנה אפשרות לבחור במתחם מרכזי מאוד, בלב מרכז העסקים, לא רחוק ממרכז העניינים. חלופה אחרת היא לבחור מיקום אחר לגמרי, מחוץ לעיר, כאשר רוצים אווירה פסטורלית, משוחררת יותר, חופשית יותר.

את המקום כדאי מאוד לבחור בהתאם לטיב האירוע המתוכנן, למטרות שהוא אמור להשיג וכמובן גם בהתאם לאופי ולמספר המשתתפים. מובן ששתי הדוגמאות שהזכרנו, בעיר או מחוצה לה, הן כותרות כלליות בלבד. תחת כל אפשרות כזאת יש הרבה מאוד מקומות שיכולים להתאים ושמהם אפשר לבחור.

צעיר, קליל או מעונב

אירועים שונים מאוד זה מזה באווירה שבה הם נערכים. על פי האווירה שמארגני האירוע רוצים ליצור, כך ראוי לבחור מקום לכנס. כאשר מדובר על אירוע לבני נוער, למשל, שמצויים לפני גיוס – המקום יצטרך לשדר אווירה צעירה, קלילה. כאשר יהיה מדובר על כנס מקצועי של רואי חשבון או של בנקאים, לעומת זאת, סביר להניח שאווירה דומה לא תתקבל בברכה. במקרה כזה יהיה צורך לבחור מקום וגם תכנים שיהיו יותר מעונבים, רציניים וסולידיים.

חשוב לזכור שהבחירה במקום אחד ולא במקום אחר תשפיע לא פעם לא רק על האווירה אלא גם על השירותים שניתן יהיה לקבל. ישנם מתחמים לכנסים ואירועים שיכולים לספק מערכת הגברה ותאורה מובנים בעוד שמקומות אחרים יתקשו בכך. יש מקומות שבהם יש הרבה מאוד מקומות ישיבה, מזנון, מערכות מחשוב, בעוד שאחרים יתקשו לספק זאת.

מקום לכנס

הרבה יותר מכיסאות

לצד מקומות שנועדו לקיום כנסים שמספקים מערך של כיסאות נוחים ואולי גם מערכת הגברה ומקרן המחובר למחשב, יש מקומות שמציעים גם הרבה מעבר לכך. ישנם מתחים שיכולים להציע שירותי תוכן שונים, הנחיה מקצועית, מפעילים, מרצים, פינות להפסקה ולהתרעננות, דוכני תצוגה, מיצגים ועוד.

כאשר רוצים כנס מוצלח, חשוב מאוד לבחור את המיקום בקפידה, בהתאם לסוג האירוע וטיבו. חשוב שהגודל יהיה מספק, שניתן יהיה לקבל שירותים שונים או לוודא שניתן להכניס ספקי שירות מתמחים מבחוץ.

 

בחירת מתנות ייחודיות לכנסים

לאחר שבחרתם מקום לקיים את האירוע, בין היתר, תוכלו לבחור מתנות לכנס עבור האורחים היקרים.
ניתן לבחור מתנה עם הקדשה אישית, ממותגת עם לוגו החברה, משהו שמשאיר את האורחים שבעי רצון ומזכיר להם את החברה שלכם בכל פעם שהם משתמשים באותה מתנה מגניבה שתחליטו להביא להם. למתנה כזו חשיבות מיתוג גדולה ממה שנראה לעין.

 

צרו קשר איתנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת, ולענות על כל שאלה!
תודה לכם,
פרוצ'י

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *