03-9694488
תפריט
קליינטורה
מיתוג עסקי
logo-mini

הפקת כנסים עסקיים

 

אירועים וכנסים עסקיים יכולים ללבוש צורות שונות ומגוונות. במידה רבה, הפקת כנסים עסקיים קשורה קשר הדוק לאופי החברה או החברות שיוזמים את האירוע, למסרים שרוצים לשדר, לשאלה האם היוזם הוא חברה קמעונאית, סיטונאית, גוף מקומי או ארגון בינלאומי וחובק עולם, ארגון גג של עסקים או אנשי מקצוע וכן הלאה.

למעשה, הפקה של כנס בצורה נכונה תלויה בכמה דברים נוספים, מעבר למה שצוין לעיל. הפקת כנסים עסקיים היא בעלת חשיבות לגבי עניינים כגון:

  • קידום מוצר חדש או שירותים מתקדמים.
  • רצון לעורר מודעות לגבי פעילות חדשה, כניסה לשוק חדש, חזון מעודכן.
  • שאיפה לחגוג את סיומו המוצלח של פרויקט, לאפשר היכרות בין עמיתים למקצוע, עובדים ממחלקות שונות, שותפים עסקיים.
  • לעיתים, כנסים מהווים הזדמנות לקידום מכירות משמעותי, בפרט כאשר רוצים לשווק מוצרים אקסקלוסיביים, מותגים יקרי ערך או כאשר פונים ללקוחות נבחרים, שיודעים לזהות יוקרה ואיכות.

כנס כנכס

מי שחושב שארגון של כנסים הוא דבר מסובך ומורכב – צודק בהחלט. למעשה, המורכבות שכרוכה בארגון אירוע משמעותי, שכולל לרוב גם לא מעט מוזמנים ומובילי דעה, מצריכה שירות של הפקת כנסים עסקיים בצורה מקצועית.

כאשר מארגנים אירוע על הצד הטוב ביותר הופכים את הכנס לנכס של ממש. בכנסים משמעותיים אפשר לקדם עסקאות, לרתום את העובדים לקראת משימות חדשות, למצב עסק, שירות או מוצר באופן ראוי במיוחד, לשלב קידום מכירות יעיל ואפקטיבי ועוד.

Producing business conferences

להפיק צריך לדעת

הפקה של אירועים וכנסים היא מקצוע חשוב ומורכב מאין כמוהו. הפקה נכונה, ממש כמו שיווק מקצועי, היא דבר שמחייב:

  • יכולת אלתור לצד תכנון מוקפד ומהודק.
  • מסוגלות גבוהה לפתור בעיות ביחד עם יכולת לחלוף על פני קשיים ומהמורות.
  • התאמה בין חברה, מותג ותדמית לבין מאפייני כינוס או אירוע מקצועי חשוב אחר.

קונספט ותוצאות

כאשר רוצים להפיק כנס עסקי ראוי לשמו חשוב לשים דרש על האווירה שרוצים להשיג. אין דין כינוס של חברות הייטק וסטארט אפ כדין כינוס של פירמות רואי חשבון, בנקאים או עורכי דין. גם אין דין כנס פנימי סגור כדין של כנס פתוח לציבור, שנועד לאפשר חשיפה לציבור רחב של מוזמנים.

כאשר פונים למפיק מקצועי חשוב מאוד לשטוח בפניו את הרצונות, המטרות והשאיפות שרוצים להשיג. חשוב כמובן לדעת גם איזה תקציב ניתן להעמיד לצורך האירוע אבל יותר מכך חשוב לבנות נכון את הקונספט הראשוני. לאחר שקיים קונספט, קל הרבה יותר להגיע לתוצאות טובות ואפילו – מצוינות.


Leave a Comment