03-9694488
תפריט
קליינטורה
מיתוג עסקי
logo-mini

הפקת אירוע עסקי

 

בתי עסק, חברות ומפעלים מבקשים לקיים מעת לעת אירועים עסקיים מסוגים שונים. חלק מאותם אירועים נועד ליצור קשרים עם גורמים בעלי חשיבות, במקרים אחרים מדובר על השקות חשובות, כנסים, תערוכות ועוד.

כאשר רוצים ליצור אירוע רב רושם, אפקטיבי ויעיל, מומלץ לעשות זאת בדרך של הפקת אירוע עסקי, תוך התקשרות עם חברת הפקות מנוסה. דרך זו הכרחית כאשר מדובר על אירועי ענק, עם מספר משתתפים גדול אבל יש לה מקום גם כאשר מדובר על פעילות מצומצמת יותר, אך בעלת חשיבות.

הפנים של החברה

סיבה חשובה לבחור בדרך של הפקת אירוע עסקי עם מפיק מקצועי היא שאירועים מסוג זה הם במידה רבה "הפנים של החברה". בין אם מדובר על פעילות של השקת מוצר, בין אם מדובר על כנס ללקוחות נבחרים, תערוכה לציבור הרחב וכיוצא באלה, ארגון לוקה בחסר גורם לבית העסק להיראות רע מאוד.

מצד שני, השקעה בהפקה מתוכננת היטב, המבוססת על ניסיון ניכר תוכל להשיג תוצאות מעולות. הפקת אירוע עסקי כמו שצריך תוכל לקדם את ערכי החברה, לחשוף את החזון שלה, ללוות מסע פרסום וקידום מכירות ובקיצור – למנף את הפעילות העסקית בכללה.

אירועים פנימיים, אירועים חיצוניים

כנסים ואירועים עסקיים יכולים להיות משני סוגים עיקריים. מצד אחד, ישנם מקרים שבהם הכנס הוא פנימי, ללא נוכחות של גורמים מחוץ לבית העסק. מצד שני, ישנם מקרים שבהם מדובר על אירוע פתוח, שאליו מוזמנים גם אנשים שונים מחוץ למעגל הפנימי של בית העסק.

לאור זאת, כאשר מבצעים תכנון של אירוע עסקי, חשוב לתאם עם המפיק את קווי האירוע הכלליים ולמסור לו מיהם המשתתפים, מהו הרקע שלהם, מה הציפיות שלהם וכמובן – מה הציפיות של בית העסק מאותו כנס, תערוכה, יום גיבוש או השקה.

מפיק איכותי יתרגם את המטרות ואת הציפיות למעשים על ידי שילוב של:

  • קבלת פנים ותפאורה.
  • יצירת מתחם מעוצב.
  • הזמנת מנחים, מרצים או אומנים.
  • בניית מערך של דוכנים, מיצגים, שלטים.
  • הזמנת כיבוד קל, ארוחה של ממש, מתאבנים או משקאות.
  • תוספת של גימיקים, אטרקציות, אמצעי קידום מכירות ועוד.

Business event production

עומדים בתקציב, עומדים במשימה

לא קשה לשער שאירועים בניחוח עסקי עשויים להיות כרוכים בהשקעה של כסף רב. בעסקים, כאשר רוצים תוצאות טובות, צריך לדאוג לתקציב מתאים. יחד עם זאת, יש לומר שמפיקים מקצועיים יודעים לתכנן לנהל וליצור תוצאות מעולות תוך עמידה בתקציב נתון, בלי חריגות ובלי לעגל פינות.


Leave a Comment