03-9694488
תפריט
קליינטורה
מיתוג עסקי
logo-mini

הפקת אירוע חברה

 

חברות מכל מסוגים מקיימות אירועים לצורך השגת מטרות שונות. בנקים וחברות ביטוח, מפעלים וחברות הייטק, סוכנויות וחברות תקשורת, כל הארגונים הללו וגם אחרים נדרשים מעת לעת לאנשי מקצוע לצורך הפקת אירוע חברה.

כדי שהאירוע יהיה מושלם חשוב מאוד לבחור חברה מקצועית, שתסייע להפיק את המירב מהאירוע המתגבש. בין היתר צריך:

  • להתארגן על קונספט.
  • לדאוג לתוכן (לצקת תוכן באירוע).
  • להתאים ולגבש את ההפקה בהתאם לאופי האירוע וסוגו.

חושבים על קונספט

חברות הפקה שמתמחים בתכנון כנסים, שירותי הפקת אירוע חברה ובניית אירועים שונים, יודעות שהדרישה כיום היא לאירועים מיוחדים. כדי שאירוע יצליח להפתיע ויסב הנאה מיוחדת נהוג לבנות אותו על בסיס קונספט כלשהו, שיש מאחוריו רעיון, חזון או מטרות ברורות.

לעיתים, החברה שמעוניינת לקיים אירוע היא זו שתיזום את הקונספט והמפיקים יהיו אמונים על העברתו לפסים ממשיים. לעיתים אחרות, תסייע חברת ההפקות גם במציאת קונספט מתאים שיכול להיות קשור לארגון עצמו אך לא בהכרח.

מתגבשים מחוץ לשגרה

מפיקים מקצועיים, שמספקים שירות של הפקת אירוע חברה יודעים שרבים מאותם האירועים נועדו לאפשר לעובדים להתגבש, להתאוורר ולצאת מהשגרה. לכאורה, מדובר על משימה פשוטה אולם לא תמיד הדבר כך. על מנת לאפשר יציאה אמיתית מהשגרה יש צורך למצוא דרכים חדשות ומקוריות, לצאת מקיבעונות ולהיות יצירתיים.

יש לזכור שגיבוש העובדים חשוב מאוד במיוחד במציאות של ימינו. כאשר עומס העבודה רב וכאשר התפקיד שוחק. לגיבוש ולריענון חלק חשוב במילוי המצברים של העובדים ושל חברי ההנהלה.

Event Production Company

יובל, פרישה, הצלחה

כאשר אחראי רווחה בחברה או מחלקת משאבי האנוש צריכים לדאוג לאירוע משמעותי לחברה, יש לפנות למפיקים מקצועיים שיכולים לבצע תכנון והפקה על פי מטרות. בסופו של דבר, אירועי חברה יכולים להיות שונים זה מזה לא רק בכמות המשתתפים אלא גם במהות שלהם. בין היתר קיים ביקוש לאירועים כגון:

  • תקופת פעילות – כאן מדובר על ציון דרך משמעותי לחברה, שנחשבת למבוססת ולבעלת מוניטין. יתכן שיהיה מדובר על חגיגות העשור, חגיגות היובל וכן הלאה.
  • מסיבות פרישה – בארגונים גדולים, כאשר אנשים רבים יוצאים לגמלאות או פורשים בעת ובעונה אחת, מקובל לציין את הדבר באירוע רב רושם. לעיתים משלבים גם מטרה נוספת כגון השקה עסקית.
  • סיפוק והצלחה – מלבד הצורך לבצע השקות מסודרות, עם או בלי לקוחות, עולה לא פעם הצורך לציין בצורה איכותית השגת יעדים והצלחה. הפקה של פעילות מצטיינים או של הצלחה כלל ארגונית חשובה לפרט ולארגון, להנהלה ולעובדים.

Leave a Comment