03-9694488
תפריט
קליינטורה
מיתוג עסקי
logo-mini

הפקת אירועים עיסקיים

 

הצלחה בעסקים מבוססת על יכולת להגדיר היטב יעדים ולהשיג אותם. הצלחה עסקית מבוססת גם על יכולת להציג ביצועים טובים, תדמית איכותית, רצון להגיע לשלמות. לכן, אין זה מפתיע שגם כאשר ארגון רציני מקיים אירוע עסקי השאיפה היא לקיים אותו על הצד הטוב ביותר. לצורך כך, מקובל מאוד לפנות לאנשי הפקה מנוסים, שמספקים שירות של הפקת אירועים עיסקיים.

בחירה נכונה בצוות ההפקה ופעולה משותפת יצליחו לייצר אירוע מוצלח, בין אם מדובר בהשקה או כנס ובין אם מדובר בימי גיבוש או ימי כיף וכן הלאה.

השקות והצלחות

פניה לאנשי מקצוע, שמתמחים בשירות של הפקת אירועים עיסקיים מקובלת מאוד כאשר רוצים לערוך השקה רצינית. ערבי השקה מקובלים מאוד כאשר רוצים לציין באופן מיוחד ורב רושם הגעה של מוצר חדש לארץ, סיום פיתוח, קו גמר של פרויקט. השקות יכולות לציין גם את נקודת הזינוק של תקופת מכירות מיוחדת, הגעה לשיתוף פעולה עסקי, פריצה לשווקים חדשים.

פעמים רבות, מעוניינים שההשקה תביע באופן מובהק את הערכים של הארגון, מזמין האירוע. על כן, לא מפתיע שמקובל מאוד לשלב אלמנטים מעולם התוכן של מותג, שם החברה, מוצרים מובילים, קונספט פרסומי. יש לציין שניתן לקיים אירועים מסוג זה במגוון דרכים, במגוון צורות ובמגוון מקומות ולכן חשוב מאוד לתאם מראש העדפות, רעיונות, ציפיות.

גיבושים ומסיבות

מלבד קיום של השקות מוצלחות, הפקת אירועים עיסקיים בהחלט יכולה לייצר גם חוויות של גיבושים, מסיבות וימי כיף. מטרתם של פעילויות כאלה יכולה להיות כפולה ואף משולשת:

  • צ'ופר – אירועים שנועדו לעובדים מצטיינים, שהוכיחו השקעה מיוחדת ותרמו לחברה מקובלים כדרך לומר תודה ולעודד הצלחה.
  • חיזוק פנימי – גיבושים מסייעים מאוד לאווירה בארגון, מסיעים להיכרות בלתי אמצעית בין עובדים שונים, בין מחלקות שונות, בין יחידות עסקיות מרוחקות.
  • איכפתיות – פעילויות וימי כיף משדרים אכפתיות ניהולית, מעבירים מסר שהארגון איננו רק מקום עבודה אלא גם הרבה יותר מזה.

Business Events Production

קרנבל או מעונב?

כאשר מפיקים אירוע, חשוב מאוד לחשוב ולתאם עם חברת ההפקות היבטים שונים ומגוונים. מלבד ההחלטה על משך האירוע, קונספט מסודר, מספר המשתתפים, תאריך והתקציב שרוצים להעמיד, חשוב להקדיש הרבה מחשבה לגבי האווירה והסגנון. אפשרויות הבחירה כמעט אין סופיות וניתן לבחור בין היתר:

  • אווירת קרנבל מברזיל ודרום אמריקה.
  • פעילות אתגרית מודרכת.
  • הרצאות מרתקות במגוון נושאים.
  • שילוב הדרכות מקצועיות.
  • אווירה מעונבת יוקרתית.
  • אירועי חוץ עם כיבוד כיד המלך ועוד.

Leave a Comment