03-9694488
תפריט
קליינטורה
מיתוג עסקי
logo-mini

הפקת אירועים לחברות

 

בעולם הרחב וכמובן גם בארץ נוהגים חברות וארגונים עסקיים וציבוריים לערוך מעת לעת אירועים בעלי משמעות. אירועים כאלה, שיכולים לכלול מספר משתתפים רחב ביותר, מצריכים תכנון מדויק ומוקפד ותשומת לב לפרטים שונים.

הצורך לדאוג לפרטים רבים מספור באופן יעיל ומאורגן מחייב ידע ומקצועיות בהפקות. לכן, אין פלא שארגונים רבים נוהגים לעשות זאת באמצעות חברות שמתמחות בשירות של הפקת אירועים לחברות. בשורות הבאות נראה מהו הערך המוסף שמספקות חברות ההפקה הללו ללקוחותיהם – חברות ענק, ארגונים בינוניים וגם קטנים.

יוצרים חוויה אחרת

מי שלא עסק מעודו בהפקת אירוע, בפרט הפקת אירועים לחברות, מתקשה להבין עד כמה קשה היום ליצור אירוע מיוחד, שונה, כזה שחורג מהשגרה ומאירועים סתמיים. חברות הפקה איכותיות ידועות בכך שהן יכולות לגלות יצירתיות רבה ולבנות עבור לקוחותיהם חוויה מיוחדת, בלתי רגילה.

כדי ליצור חוויה אחרת נחוצה היכרות מעמיקה עם:

  • נותני שירותים וספקי שירותים מסוגים שונים – ממזון ועד מוזיקה, מאמנים ועד מרצים.
  • מקומות שמתאימים לעריכת כנסים שונים, לכמויות שונות של מוזמנים.
  • סוגים שונים של קונספטים, פעילויות, סוגים של אווירה.

מלבד ידע מקצועי נחוצה גם יכולת להבין מה הלקוח רוצה להשיג, אילו מטרות יש לאירוע, האם רוצים להשיג יותר מאשר ערב של כיף, האם רוצים לשלב קידום מכירות, פעילות של הנעה (מוטיבציה) וכדומה.

אירוע מא' ועד ת'

סיבה חשובה, ללא ספק, שבגינה זקוקים לשירות של הפקת אירועים לחברות היא המורכבות של הפקת אירועים, בפרט כאלה שיש להם משמעות מיוחדת ועם לא מעט משתתפים.

באירוע ממוצע צריך לבצע תיאום בין גורמים שונים, לדאוג לאוכל, מוזיקה, תכנים, אווירה, דוכנים, לוגאים, אומנים, הגברה ועוד. הפקה מקצועית מסירה את העול מעובדי הרווחה או מאנשי משאבי האנוש של הארגון ולוקחת על עצמה את הטיפול בכל הדברים, מהקטנים ביותר ועד הגדולים ביותר. כאשר המטרה היא לייצר אירוע מוצלח, הפקה מקצועית תעמוד במשימה.

Event management for companies

חוגגים הצלחה

סיבות שונות מניעות ארגונים שרוצים לקיים אירועים בעלי משמעות. בין הסיבות המובילות ניתן למצוא את הרצון לציין הצלחה בפעילות שוטפת או מיוחדת וכן את הרצון להניע את העובדים להמשיך ולהצטיין.

כאשר מקיימים אירוע שמהותו ציון ההצלחה, מקובל לשלב במהלכו מוטיבים מחיי הארגון, מהפעילות היום יומית והמוכרת, ביחד עם מוטיבים של מסיבה, קרנבל או כל יציאה אחרת מהשגרה. השילוב בין השניים נותן אופי מיוחד והוא מתאים גם בכנסים, אירועים סגורים, ימי כיף ואתגר וכיוצא באלה.


Leave a Comment