בירת ישראל היא לא סתם עיר. במידה רבה, זהו אחד המקומות המיוחדים ביות בעולם ועם אווירה שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר. האווירה המיוחדת, האתרים בעלי החשיבות אפילו האוויר – כולם ייחודיים. לכן, אין פלא שגם אנשים פרטיים וגם חברות, עסקים וארגונים מעוניינים לקיים אירועים שונים ברחבי העיר.

בסקירה הנוכחית לא נרחיב את הדיבור על הפקת אירועים בירושלים שהם בעלי היבט אישי או משפחתי כגון חתונות, בר מצוות וכיוצא באלה. בסקירה זו נדבר על סוגים שונים של אירועים בעלי תכלית עסקית או תועלת לארגון שרוצה לקיים אירוע יוצא מגדר הרגיל.

יום הולדת לחברה

אומרים שארגונים וחברות הם כמעט כמו יצורים חיים, יש להם חיים משלהם והם משפיעים על היחיד ועל החברה בכלל באופן משמעותי מאוד. מכיוון שכך, גם חברות נוהגות לחגוג ימי הולדת ואירועים חשובים אחרים ואפשר בהחלט לעשות זאת בשילוב של השגת יעדים עסקיים.

כשמתעניינים בדרך של הפקת אירועים בירושלים כדרך לציון יובל לפעילות החברה, עשור לקיומה או כל תקופה אחרת של פעילות והצלחה, אפשר בהחלט לעשות זאת במגוון דרכים. בין היתר ניתן:

הפקת אירועים בירושלים

הפנינג של קידום מכירות

כאשר מתכננים הפקת אירועים בירושלים, על רקע עסקי, בהחלט אפשר לעשות זאת מתוך יעדים מוצהרים של קידום מכירות (קד"מ). פעולה כזאת יכולה להשתלב היטב ביחד עם מסע פרסום או להוות תחליף למסע כזה. הפנינג של קידום מכירות יכול ללבוש צורות שונות כגון:

יש לציין שאירועים מסוג זה יכולים בהחלט גם להיות פנימיים. ניתן לשלב זאת עם הדרכה לעובדים לקראת הוצאת מוצר או שירות חדש, לצ'פר אנשי מכירות, להעביר מסרים שונים לקראת פעילות מוגברת ועוד.

העובדים מתגבשים

ירושלים וסביבותיה יכולים בהחלט להתאים גם לקיום אירועים כגון ימי גיבוש, סדנאות ופעילויות אתגריות. חשוב לדעת שימי גיבוש וכיף לעובדים יכולים להיות הרבה מדרך של יציאה מהשגרה. ימי גיבוש עם פעילות יכולים להפוך מחלקה או אפילו ארגון שלם ליחידה מאוחדת יותר, שפועלת יותר ביעילות. האווירה וההנאה הם בהחלט ערך מוסף חשוב כשלעצמו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *