03-9694488
תפריט
קליינטורה
מיתוג עסקי
logo-mini

נופשונים בארץ – נופשונים בחו"ל ארגון נופשים לקבוצות

אין על הישראלים בנופש, תמיד נחפש את הטוב ביותר במחיר הסביר ביותר.
נחפש את המקומות שיתנו לנו להנות מכל העולמות: שלווה, אוכל, פעילות, מיטה טובה וכרית נוחה. הא וכמובן בית מלון 5 כוכבים ומעלה ולא משנה איפה…

 • נופש בארץ

  נופשונים בארץ – נופש קבוצתי

  כשאנו בפרוצ'י מתכננים הפקת נופש בארץ או הפקת יום כיף לעובדים או לחברות, אנו נוסעים כל הדרך מנקודת האיסוף ועד בית המלון. לא משנה אם דיברנו על הפקת אירועים בצפון או בדרום.

  "נוסעים", הכוונה היא הרבה לפני שמגישים לכם את ההצעה. אנו עולים על הרכב ומתחילים את דרכנו לעבר הדרך שלכם- והרעיונות שלנו. ההפקה שלכם מתגבשת לקראת עוד ביקור באחד המקומות בהם נפיק עבורכם אירוע חלומי וחיובי.

  נופש לעובדים – נופש עובדים

  אז.. מתי יוצאים? מה אוכלים? אילו פעילויות נעשה בדרך? מה מתאים לכם בדיוק? מה עם הילדים? איך להעביר לכם את הדרך בכיף, בצחוק, וכבר הגענו אז מה עושים?! אילו הופעות נכין לכם? פעילויות במקום, יציאות בשטח ועוד ועוד..

  החשיבה היא לתכנן כמעט הכל, לנצל כל שניה פנויה לטובת הרגשת הנופש שלכם, לחזור הביתה ולהרגיש שעשו עבורכם את הכל, מההתחלה עד הסוף.

 • נופש בחו''ל

  נופשונים בחו"ל – יום פינוק לחברות

  רובנו נפשנו בחו"ל, אבל לא לכולנו יש את היכולת להבדיל בין נופש איכותי בחו"ל לבין "עוד נופש בחו"ל". בשל החוויות אינספור מעולמנו הרחב, וריבוי האפשרויות, כל נופש בחו"ל יכול להסתיים בצורה אחרת.

  אנחנו בפרוצ'י הפקות, שוזרים עבורכם את הכל- צוות הרעיונות שלנו יושב ועומל על מסלולים, מלונות, טיולים, אוכל מותאם אישית אליכם והחשוב ביותר- לדאוג לשמחה  ונוחות אמיתית בקירבכם במהלך שהותכם איתנו- בארצות מקבילות

  נופשונים בחול – פעילות לגיבוש צוות

  לתכנן נופש בחו"ל זה לא מטוס ומלון, אלא מעגל שלם של הצלחות שעלינו ליצור, פעם ל50 עובדים ופעם ל5000 עובדים, כל אחד ואחד מלקוחותינו מקבל לידיו תכנית מקיפה של הנופש כולו, משלב האיסוף מהבית ועד לחזרה הבטוחה.

זה הזמן לתאם פגישה על כוס קפה ולדבר על הכל - אז למה אתם מחכים?

נופש ללא גבולות, רק תבחרו

נופש ללא גבולות, רק תבחרו

אימייל: office@peruchi.com
טלפון: 03-969-4488
תיאום פגישה