חברות, עסקים וארגונים מכל הסוגים מצליחים או נכשלים על סמך היכולת של העובדים שהם מעסיקים. למעשה, במידה רבה של צדק אפשר לומר שארגונים מצליחים מבוססים על עבודת צוות. עבודה בצוות היא הבסיס לכך שארגון מצליח הוא יותר מסך כל חלקיו.

על מנת להפוך את הארגון לטוב יותר חשוב ליצור נאמנות של העובדים ולא פחות מכך – לגבש אותם ליחידה אחת. משום כך, הפקת ימי גיבוש הפכה כיום לדרך מובילה לשפר את הארגון, לאחד את העובדים ותוך כדי גם – גם לספק חוויה של יציאה מהשגרה, כיף והנאה.

מדוע זה חשוב

במציאות האינטנסיבית של ימינו, כמעט כל ארגון וכל עסק נדרש לעבוד במלוא המרץ. ימי העבודה הם אינטנסיביים ורבים מהעובדים שקועים בעבודתם עד שכמעט ואינם מכירים באמת את עמיתיהם לעבודה.

כך, מתוך הרצון להשיג תפוקה נאה, להתקדם ולהצליח, נוצר מצב שדווקא בארגונים גדולים ומורכבים קיים צורך דוחק בקיום אירועים של פסק זמן. הפקת ימי גיבוש מאפשרת לנצל פסק זמן מעבודה בפעילות משותפת, עם אתגר ועניין.

ארגון שיודע לקיים ימי גיבוש כמו שצריך מצליח לשפר את האפקטיביות של העובדים ותוך כדי כך – גם לומר להם תודה על העבודה הקשה, היום יומית.

Production seminars

פעילות עם ערך מוסף

חברות שמתמחות ביצירת קונספטים מובילים של הפקת ימי גיבוש מספקות חוויות ארגוניות עם כמה וכמה יתרונות חשובים. מלבד העובדה שפעולת ההפקה מתבצעת על הצד הטוב ביותר, מקבלים חוויה גדושה באירועים עם ערך מוסף הן לארגון והן לעובדים.

ערך מוסף מתמצה בהיבטים שונים כגון:

ישנם ארגונים שבוחרים לקיים ימי גיבוש יחידתיים או מחלקתיים למחלקות מצטיינות, לעובדים מובילים, לאגפי שיווק ומכירות וכן הלאה.

גיבוש מקצועי

היוזמה לקיים יום של גיבוש לעובדים השונים יכולה להגיע מההנהלה המרכזית. לעיתים תהיה זו יוזמה של מנהל בדרג הביניים, של מחלקת משאבי האנוש או של מחלקת הרווחה. בכל מקרה, קיימת עדיפות לבצע תכנון והפקה של האירוע בשיטה של מיקור חוץ.

כאשר איש מקצוע שהוא מפיק של אירועים במקצועו אחראי לארגון יום הגיבוש, מקבלים תוצאה איכותית יותר, בלי תקלות ובלי בעיות בלתי צפויות. דבר זה נכון גם כאשר יש זמן מוגבל לצורך תכנון האירוע וגם כאשר מדובר על הפקה למספר גדול מאוד של עובדים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *