חברות וארגונים עסקיים תמיד מחפשים דרכים חדשות להשתפר ולשפר ביצועים. כחלק מאותו מאמץ להתקדם מקובל מאוד לעשות שימוש בשירותים של הדרכה ושל סדנאות לחברות.

בעוד שחלק מהארגונים הגדולים ביותר נוהגים לערוך סדנאות באמצעות מדריכים פנימיים, ארגונים רבים אחרים נוהגים להזמין שירות כזה מחברות של ייעוץ והדרכה. למעשה, גם חברות עם מחלקה שלמה של אנשי הדרכה פונים מעת לעת לחברות מקצועיות שמספקות סדנאות לחברות במגוון של נושאים ותחומים.

בונים מנהיגות

בעבר, האמינו שתכונות של מנהיגות הן דבר מולד, שלא ניתן ללמוד אותו. למרות שיש בהחלט אנשים עם כשרון להוביל אחרים, יש הרבה מאוד משמעות לצעדים שנועדו לטפח ולחזק את הכישרון הטבעי הזה. אין זה מפליא שהרבה מאוד משאבים מושקעים בשיפור מנהיגים ומנהלים, שכן הללו לוקחים את הארגון קדימה והם ההבדל בין חברה בינונית או נחשלת לבין חברה מצליחה.

לא מעט מאותן סדנאות לחברות נועדו למנהלים בפועל או כאלה שנמצאים בתקופת ההכשרה. במהלך הסדנאות לומדים לחדד מיומנויות קיימות ומחזקים את היכולות האישיות ברוח הארגון ומטרותיו.

משפרים מכירות

לצד כלים לטיפוח מנהיגות ויכולת ניהול, יש גם סדנאות שמכוונות לשיפור יכולות מכירה ושיווק. כיום, כאשר ארגון מכל סוג נמדד ביכולת להשיא רווחים ולמכור, מעמדו של איש מכירות יעיל טוב מתמיד.

סדנאות לאנשי מכירות נועדו בין היתר:

למעשה, בתחום התקשורת הארגונית והכללית ניתן למצוא לא מעט סדנאות וזאת בשל סיבה טובה. ארגון שמעסיק עובדים ומנהלים שמתקשרים טוב יותר הוא ארגון טוב יותר, לומד יותר, נכון יותר ויעיל יותר. ללא תקשורת טובה, דברים לא פעם מסתבכים שלא לצורך.

Workshops for companies סדנאות לחברות

קידום אישי ומקצועי

סוגים נוספים של סדנאות שהפכו לפופולאריות מאוד בחברות ובארגונים נועדו:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *