כל מי שיצא לו להשתתף ביום כיף, במיוחד כאשר מדובר על יום מוצלח במיוחד עם שפע של אטרקציות וארגון יוצא מגדר הרגיל, לקוח את ההנאה באופן מובל מאליו. למעשה, כדי להביא לתוצאה טובה, לרווחת ולהנאת המשתתפים, יש לבצע פעולות הכנה משמעותיות.

לא לחינם מקובל מאוד במגזר העסקי לפנות לאנשי מקצוע שמתמחים בתהליך של הפקת ימי כיף. בצורה כזאת משיגים את התוצאות הטובות ביותר, לכל מספר של משתתפים.

כיף לעובדים המסורים

כמעט כל ארגון שלוקח את עצמו ברצינות בוחר באפשרות של הפקת ימי כיף כדי לספק לעובדים או לחברי הארגון פסק זמן של הנאה ושמחה. לעיתים, היוזמה תהיה מצד המנכ"ל או חברי ההנהלה, לעיתים היוזמה תצא ממחלקת משאבי האנוש ולעיתים זוהי יוזמה של הוועד. הדבר החשוב הוא לא רק למי מגיע קרדיט על היוזמה אלא גם ואולי בעיקר רמת הביצוע וההפקה.

כאשר דואגים לעובדים לאירוע מושקע, לאטרקציות טובות, להפתעות נעימות ולרוב גם לכיבוד מתאים, משיגים בכך יותר מאשר חוויה של כיף. פסקי הזמן הללו נחוצים כדי לשפר את תחושת המחויבות, כדי להטעין את המצברים, כדי לאפשר לעובדים להתגבש ביחד ולבלות גם מחוץ לשעות העבודה הרגילות.

Production fun days

כיף גם למשפחות

לעיתים, הפקת ימי כיף נעשית לא רק לקבוצת עובדים קטנה (כגון עובדים מצטיינים) ואפילו לכל העובדים של מחלקה, מפעל, או חברה. ישנם מקרים שבהם נופלת ההחלטה לערוך אירוע גדול יותר, שיכלול גם את בני המשפחה הקרובים. בחירה כזאת אמנם איננה טריוויאלית, אבל היא בהחלט יכולה להועיל גם לעובדים וגם לחברה היוזמת.

כאשר נהנים מיום של כיף עם החברים מהעבודה ועם הילדים והמשפחה, הקשר והיחס של העובד לארגון שבו הוא עובד נעשה חם יותר. למעשה, זוהי אמירה של הארגון שהוא מכיר בעובד כערך ורואה גם את בני המשפחה כחלק חשוב מההצלחה הארגונית.

הפקה ובגדול

בין האתגרים הגדולים ביותר של החברות להפקת אירועים ניתן למצוא את ההוצאה אל הפועל של אירועים בקנה מידה גדול במיוחד. לא כל מפיק ואפילו צוות מפיקים יכול לקחת על עצמו את המשימה הכבירה של ארגון אירוע למאות רבות ואף לאלפים של עובדים ומוזמנים בעת ובעונה אחת.

ארגון אירוע בסדר גודל מיוחד מצריך לוגיסטיקה עצומה, סידורי הסעה וחניה, סדרנים ואומנים רבים, קייטרינג ומלצרים, דוכנים, תאורה, הגברה ועוד דברים רבים. כאשר רוצים הפקה בגדול, חשוב במיוחד לא להתפשר ולבחור אך ורק בגוף מקצועי ורציני, שיכול לעמוד בהצלחה במשימה המורכבת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *