03-9694488
תפריט
קליינטורה
מיתוג עסקי
logo-mini

ימי כיף וגיבוש

 

בארגונים גדולים ולמעשה גם בחברות קטנות למדי, מקובל מאוד להעניק לעובדים צ'ופרים חשובים כגון ימי כיף וגיבוש. פעילויות כאלה יכולות להיות מסוגים שונים ומגוונים וניתן תוך כדי כך גם להשיג כמה וכמה מטרות עסקיות חשובות.

מי שחושב שימי כיף וימי גיבוש נועדו אך ורק להנאה ותו לא טועה בהחלט. כאשר בונים ימי כיף וגיבוש בצורה מקצועית ועם הרבה הבנה, אפשר להשיג מספר דברים בעלי משמעות:

  • שביעות רצון העובד – עובד מרוצה יותר מבצע את עבודתו בחשק רב יותר.
  • החלפת כוח – פעילות נחמדה ומלאת עניין מחוץ לשעות העבודה מסייעת בהחלפת כוח ובמניעת שחיקה.
  • העברת מסרים חשובים, באופן בלתי אמצעי – ניתן לשלב, גם ביום מלא עניין וכיף, פעילויות מאתגרות, מסרים ניהוליים, סדנאות לבעלי תפקידים וכדומה.
  • הארגון כגוף אחד – פעילות של גיבוש חשוב מאוד כדי להפוך מחלקה, צוות או אפילו ארגון שלם ליחידה אחת, שפועלת בתיאום טוב יותר. זה מועיל להרגשה, זה מועיל לתפוקות, זה מועיל לעסקים.

מצדיעים למצטיינים

כאשר מפיקים ימי כיף וגיבוש אפשר לעשות זאת כמחווה מיוחדת לעובדים מצטיינים. כאשר בוחרים את העילית שבעילת ומספקים לה חוויה ייחודית, יום מלא עניין עם פעילות מיוחדת, יציאה מהשגרה, זוהי דרך נפלאה לומר תודה. זוהי דרך חשוב להראות למי שעושה ומשקיע שרואים את התמורה ורואים את ההשקעה. בנוסף, זה גם מעודד אחרים לשאוף להצלחה.

אגב, זוהי טעות להניח שרק שכר ותגמולים חומריים מעודדים הצלחה, יוזמה וראש גדול. מומחים מסבירים שהוקרה בדרכים נוספות, חשוב לא פחות ולעיתים – אפילו יותר.

Fun days at work

נהנים מאתגרים משותפים

פעילות של גיבוש וכיף יכולה בהחלט להיות הזדמנות לרתום את רוח התחרות ולהפוך אותה למצב רוח טוב. פעילות של קבוצות, אתגרים ומשימות יכולה לגרום גם לאנשים מסוגרים להיפתח ולהשתחרר. כאשר יש משימה משותפת ויש רצון לנצח קבוצות מתחרים אחרות, הגיבוש החברתי וההנאה מגיעים מאליהם.

בוחרים מה שרוצים

חברות הפקה ומדריכים מקצועיים מציעים כיום מגוון דרכים לשלב ימי כיף עם תחרויות מרתקות, אתגריות או היתוליות. כל זאת, במקביל לאפשרות לבחור בפעילויות מסוגים שונים. בין היתר ניתן:

  • לקיים אירוע בסגנון של מסיבת קוקטיל, על חוף הים.
  • לקיים מסיבה עם די ג'י, עד שעות הלילה המאוחרות ועם רקדנים מקצועיים.
  • לערוך יום כיף לעובדים ביחד עם בני המשפחה ועם הילדים.
  • לערוך סדנאות שונות, מקצועיות או אחרות, בהקשר לתחומים מקצועיים של העבודה או בנושאים מרתקים אחרים.
  • להזמין אמנים מהשורה הראשונה, בדרנים, זמרים, להקות ידועות, ולשלב זאת במסגרת פעילויות נוספות.

Leave a Comment