03-9694488
תפריט
קליינטורה
מיתוג עסקי
logo-mini

הפקת אירועים במרכז

 

ארגונים שונים, גופים עסקיים וגם אחרים נוהגים לקיים אירועים לצורך השגת מגוון מטרות. בשורות הבאות נדבר על החשיבות של אירועים שונים ועל האפשרות להיעזר בשירות של הפקת אירועים במרכז כדי ליצור חוויה ברמה אחרת.

השקת שירות, השקת מוצר

שירות של הפקת אירועים במרכז מקובל כיום במיוחד בהיבט העסקי. אמנם יש גם אנשים שנעזרים במפיקים מקצועיים לצורך קיום חתונה יוקרתית או כדי לבנות קונספט של אירוע משפחתי יוצא מגדר הרגיל, אבל אלה אינם מקרים נפוצים מאוד. הפקה של כנסים ואירועים מיוחדים מקובלת הרבה יותר בקרב חברות וגופים גדולים, שנחוץ להם מפיק מקצועי, בקיא ומאורגן.

דוגמא לשירות חשוב של הפקת אירועים במרכז ניתן למצוא בביקוש לפעילות מיוחדת של השקה. גולת הכותרת של פעילות עסקית משמעותית היא בהשקה של מוצר מוגמר, אב טיפוס, הגעה לאבן דרך בפרויקט פיתוח, השגת יעדים ושיתופי פעולה שונים וכיוצא באלה.

על מנת לציין כהלכה אבני דרך חשובים מקובל מאוד לערוך אירועי השקה, כאשר לעיתים משולבים בהם גם קונסטלציות של קידום מכירות, פרסום ויחסי ציבורי.

אירועים בענק, אירועים בקטן

כל כמה שחברות הפקה מסוגלות להועיל בפיתוח אירועים בקנה מידה גדול, הם יכולים לעשות זאת גם בקנה מידה קטן. למעשה, מדובר על אתגר של ממש לקיים פעילות יוקרתית במיוחד, עם מוזמנים אקסקלוסיביים, שיודעים להעריך רמה גבוהה.

חשוב לדעת שלא כל איש הפקה מסוגל להגיע לתוצאות זהות כאשר בונים קונספט לאירוע, כנס, השקה או פעילות חשובה אחרת, עסקית או אישית. כדי לקבל תוצאות מצוינות, בכל היקף של פעילות ולכל מספר של מוזמנים, חשוב להקפיד על בחירה בחברת הפקות ראויה, עם קבלות.

Event management in central area of israel

חושבים, יוזמים, עושים

כדי לבחור נכון, בחברה להפקה של אירועים מובילים באזור המרכז, חשוב לשים לב לערך של יוזמה, עשיה ותיאום ציפיות. גם איש ההפקה הטוב ביותר יחטא לתפקידו אם יוותר על אחד מההיבטים הללו.

  • תיאום ציפיות הוא השלב הראשון, מפגש בין נציג החברה או הגוף שיוזם את האירוע, ובין המפיק או איש צוות ההפקה. בשלב זה מקובל לשוחח על עניינים כגון סוג האירוע, גודלו, מספר מוזמנים, מטרות מיוחדות, תקציב משוער.
  • יוזמה הוא החלק שבו איש ההפקה יוזם, מחדש, משפר או מציע הצעות מיוחדות שנועדו לשפר את האירוע המיועד.
  • עשיה – זהו השלב של הארגון עצמו, קשירת הקצוות, עריכת התיאומים וכל הסידורים שהופכים רעיון טוב לביצוע שאינו פחות ממושלם.

Leave a Comment