03-9694488
תפריט
קליינטורה
מיתוג עסקי
logo-mini

איך בוחרים קייטרינג לאירועים עסקיים

אין אדם שלא אוהב לאכול, ועוד יותר מכך, אין אדם שלא אוהב לאכול טוב. כל אחד מאתנו נהנה ממאכלי קייטרינג איכותיים בחדר האוכל בעבודה או במסיבת בת מצווה של הבת דודה. נוסף על כך, אם יש אירוע עסקי כלשהו, סביר להניח שתמצאו בו קייטרינג איכותי, כזה שמעניק לאירוע ערך מוסף. על כל פנים חשוב לדעת לבחור את הקייטרינג המתאים.

כך תבחרו את הקייטרינג המושלם

אם אתם מעוניינים להפוך את האירוע העסקי שלכם לאירוע בלתי נשכח, כדאי לדאוג לאוכל איכותי וטעים מבעוד מועד. אלה כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור את הקייטרינג הנכון:

  • השעה שבה אתם עורכים את האירוע – האם מדובר בישיבה חגיגית שלאחר סיום פרויקט חשוב המתבצעת בשעות הצהריים? אם כן, מומלץ להזמין מאכלים קלילים יותר, שכן ארוחת הצהריים של העובדים אינה רחוקה. מנגד, אם מדובר בערב חברה המתקיים בשעות הערב, לאחר שהעובדים מסיימים את עבודתם, חשוב להזמין מנות גדולות ומשביעות יותר לעובדים הרעבים והעייפים.
  • קייטרינג של מנות מגוונות – אירוע עסקי הוא ההזדמנות של העובדים לטעום ממנות קייטרינג טובות שלא אוכלים מדיי יום. כך, קייטרינג לאירועים עסקיים צריך להיות מגוון וטעים. מומלץ לקבוע פגישה לטעימות ולבחון את כל המנות.
  • אוספים המלצות – שמו של קייטרינג טוב הולך לפניו. כך שאם אתם נמצאים באירוע כלשהו ונהנים מהאוכל, כדאי לבקש פרטים על הקייטרינג מהמלצר הקרוב ביותר. נוסף על כך, תוכלו לשאול בסביבתכם הקרובה לגבי קייטרינג מקצועי וטעים, או לחפש אותו באתרי האינטרנט וברשתות החברתיות.
  • מנות לילדים – אם האירוע העסקי מתקיים בשעות הערב, סביר להניח שהעובדים יביאו עמם את ילדיהם. משום כך, כדאי לברר לגבי מנות ילדים שמציע הקייטרינג.
  • הצעת מחיר – מחיר הקייטרינג משתנה בהתאם למאכלים המוצעים לכם ולמספר שנות הניסיון שלו בשוק. קייטרינג מקצועי יציע לכם מחירים טובים ואף מבצעים לקראת החגים (למקרה שהחלטתם לקיים את האירוע העסקי שלכם קרוב לחג כלשהו).
  • מתאימים את האוכל לאורחים – אתם כבר מכירים את העובדים שלכם ויודעים מי מהם מקפיד על דיאטת פליאו ומי הפך לטבעוני בשנה האחרונה. בהתאם לכך, תוכלו להזמין את המנות של הקייטרינג.

גם לקייטרינג יש גימיקים

אמנם לא מדובר בהפרחת יונים או בלונים, כפי שניתן לראות בחתונות, אך קייטרינג לאירועים עסקיים מציע את הטאץ' שלו בעניין. כך למשל, תוכלו ליהנות ממנות קטנות של אוכל אצבעות (פינגר פוד). מדובר במנות מעוצבות, קטנות ואסטטיות שאינן מצריכות שימוש בצלחת או במזלג, אלא בידיים בלבד.


Leave a Comment